Çanakkale'de konut alana araba hediye

Konut kampanyalarında yıl sonu satışlarını artırmak isteyen inşaat firmaları birbirinden cazip kampanyalar yapmaya devam ediyor.

Çanakkale'de konut alana araba hediye
Editör: Hakan A.
17 Aralık 2018 - 10:33
Çanakkale ve bölgesinde hayata geçirddiği projelerle tanınan inşaat firması, yeni yıla yeni bir evle girmek isteyenlere araba hediyesi ile sektörde adından söz ettiriyor.

Emlak Pencerem / Konut Haberleri  - 17 Aralık 2018 - İstanbul


Çanakkale merkezli Plastform Mimarlık İnşaat; yeni yılda yeni bir hayat sunan çok özel bir kampanya gerçekleştiriyor.

Çanakkale’de, oturuma hazır haldeki Sırça Köşkler, Paragon, Çeşmi Bülbül Yalıları ve Alize Evleri olmak üzere 4 projeden birinde ev alan herkese çekilişsiz kurasız son model bir araba hediye ediliyor. Kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecek.


Çanakkale’de bitmiş ve oturma hazır haldeki 4 proje ile yeni yıl için inanılmaz bir fırsat sunuyor. Seçilen ev tipine göre araba modellerinin değiştiği kampanyada,  2+1 alana C Elysee serisi, 3+1, 4+1 ya da yalı alan herkese ise C3 serisi son model bir Citroen araba hediye edilecek.

450 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Plastform’un tasarım anlayışını yansıtan, aynı zamanda kendine özgü sıra dışı mimarisiyle öne çıkan Sırça Köşkler, alışılmışın dışındaki görselliğiyle dikkat çeken Paragon, geçmişin tarihi dokusunu günümüze taşıyan Çeşmi Bülbül Yalıları, modern tasarımıyla göz dolduran Alize Evleri olmak üzere toplam 4 proje için geçerli olan kampanya 31 Aralık 2018 tarihinde son bulacak. Yeni yılda yeni evi ve arabası ile yepyeni bir hayata başlamak isteyenler için çok özel fiyat seçenekleri sunulan kampanyada, son model arabanın ön koltuğunda ev anahtarı da teslim edilecek. Toplamda 50 dairenin satışa sunulacağı kampanyada dairelerin fiyatları ise 450 bin TL’den başlıyor ve 1.2 milyon TL’ye kadar uzanıyor.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum