Çanakkale Lapseki'de Bankadan satılık kelepir tarla vasıflı arsa

Bankadan satılık arsa ile Çanakkale ilinde yatırım fırsatı. İmarlı 16 Bin 745 metrekare büyüklüğünde sahibinden değil Banka tarafından satılıyor.

Çanakkale Lapseki'de Bankadan satılık kelepir tarla vasıflı arsa
Editör: Hakan A.
23 Kasım 2020 - 19:32
Çanakkale'de arsa satın almak isteyenler için bankadan kaçırılmayacak arsa satış fırsatı. Bugün ilanı girilen arsa satışı için fiyat ve ayrıntılar belli oldu. Son aylarda Çanakkale ve bölgesinde arsa arayışları hızlanırken, sahibinden veya emlakçı üzerinden bir yer alamk istemeyenler için Bankadan satılık olan arsa ve araziler büyük rağbet görüyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 23 Kasım 2020 - İstanbul


Çanakkale ilçelerinde yeni yatırım fırsatları devam ediyor. Bankalar, bölgede kredi borçlarını ödeyemeyenlerden teminat olarak aldıkları gayrimenkullerin satışını sürdürüyor. BU bankalardan biri olan Denizbank, portöyünde bulunan bir arsanın satışı için ilan oluşturdu. İşte Lapseki ilçesinde satışa çıkarılan arsaya dair ayrıntılar.

Çanakkale'de gayrimenkul yatırımlarında önemli bir dönem yaşanıyor. Yeşili ve doğasıyla ünlü Çanakkale ilçelerinde arsa ve gayrimenkul arayışında olan pek çok kişi, bütçesine uygun, yatırım yapabileceği veya üzerine bir ev yaparak hayatını yaşayabileceği gayrimenkullerin arayışında. Özellikle son İzmir depremi ile bazı vatandaşların büyükşehirlerden kaçışı hızlandı. Daha sakin, daha az katlı bir yaşam için yeni alternatif arayışları hızlandı.


BİRİKİMLER GAYRİMENKULE

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehir yaşamı deprem korkusu başta olmak üzere, yaşam szorluğu gibi pek çok nedenden ötürü kaçışların önünü açmış durumda. Denizi olan, yeşili ve ormanı fazla, doğa içerisinde bir arsa arayışı her daim gündemde. Hal böyle olunca son ayların parlayan yıldızı Çanakkale ili öne çıkan illerden. Her mevsim yaşanabilir olan Çanakkale'nin pek çok ilçesinde satılık, kiralık arsa ve gayrimenkuller bulmak mümkün. Emlakçı veya sahibinden arsa almak istemeyen, daha uygun fiyatlarla başta icradan satılık gayrimenkuller olmak üzere, Bankalardan satışa çıkarılan arsa ve emlaklarla yakından ilgileniyor. Denizbank bugün tarihli satışa çıkardığı değerli bir arsa için satış kararını duyurdu. Çanakkale ili, Lapseki ilçesi sınırlarında bulunan arsa için istenen fiyat ise metrekaresinin büyüklüğüne göre oldukça cazip.


LAPSEKİDE BANKADAN SATILIK ARSA

Çanakkale Lapseki'de toplam 16 Bin 745 metrekare büyüklüğünde olan arsa, Denizbank tarafından satışa sunuldu. Arsayı satın almak isteyenler 265 bin TL gibi bir bedeli ödemek zorunda. Bankadan satılık arsa fiyatları, sahibinden ve emlakçıdan satılan arsalara kıyasla çok daha uygun olarak satılıyor.


DENİZBANK ARSA SATIŞ İLANI

ADRES : (ADA: 101 PARSEL: 48) Akçaalan Köyü Mercan Alanı Mevkii 101 ada 48 Parsel Lapseki Çanakkale

AÇIKLAMA : 101 ada 48 parsel az eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Geometrik olarak amorf bir yapıya sahiptir. Güney yönden kadastro yoluna, diğer tüm yönlerden komşu parsellere cepheli olup, 16.745,63 m2 yüzölçüm alanlı "TARLA" vasıflıdır. Parsel üzerinde ekili dikili herhangi bir ürün bulunmamakta olup, halihazırda doğal bitki örtüsü ile kaplı durumdadır. Taşınmazın elektrik ve sulama imkanı bulunmamaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum