Çankırı'da o ilçede kamulaştırma

Çankırı ilinde TEİDAŞ tarafından yürütülen Balıbıdık KÖK-Yüklü KÖK-Yapraklı DM Enerji Nakil Hattı yapımı için bazı gayrimenkullerde kamulaştırma başlatıldı.

Çankırı'da o ilçede kamulaştırma
Editör: Hakan A.
04 Aralık 2020 - 09:01
Çankırı ilinde TEİDAŞ'ın yeni enerji projesinin yapımı amacıyla acele kamulaştırma yapılması işlemine bugün başlandı. Çankırı'da nerelerde, hangi gayrimenkuller için kamulaştırma yapılacak detayları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Aralık 2020 - İstanbul


Türkiye'nin önemli illerinde devam ettirilen pek çok kamu ve enerji projeleri kapsamında, yapımı amacıyla gayrimenkullerin kamulaştırma çalışmaları sürüyor. Bugün yayımlanan kamulaştırma yapılacak yerler listesinde Çanklırı'da hayata geçirilecek kamu projesi için kamulaştırma yapılmasına karar verildi. Çankırı'da yapılacak tşınmaz kamulaştırması ayrıntıları belli oldu.

CUMHURBAŞKANI KARARLARI


–– Çankırı İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Balıbıdık KÖK-Yüklü KÖK-Yapraklı DM Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3266)

Çankırı'da yapılacak acele kamulaştırma işleminde kamulaştırılacak yerlerin krokisini aşağından inceleyebilirsiniz.

çankırı acele kamulaştırma kararı 4 aralık 2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum