Çelik üreticisi NLMK, Türkiye'de ofis açtı

Çelik üretiminde dünya liderlerinden biri olan NLMK Group, Türkiye ofisini hizmete açtı.

Çelik üreticisi NLMK, Türkiye'de ofis açtı

Çelik üretiminde dünya liderlerinden biri olan NLMK Group, Türkiye ofisini hizmete açtı.

Çelik üreticisi NLMK, Türkiye'de ofis açtı
19 Eylül 2017 - 16:40

Çelik üretiminde dünya genelinde önemli bir pazara sahip olan NLMK Group, Türkiye 'de faaliyet göstereceği ofisinin açılışını yaptı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Eylül  2017 - İstanbul

NLMK Group, 2017 stratejisinin bir parçası olarak, toplam ihracatının %20’sine denk gelen Türkiye’nin de aralarında bulunduğu kilit pazarlardaki satışlara odaklanacağını açıkladı. NLMK, Türkiye ofisiyle, müşteri hizmetleri kalitesini ve doğrudan satışlarını arttırmayı hedefliyor.

NLMK Group’u son 20 yılında Türkiye’de temsil eden Cengiz Argat, NLMK’nın uluslararası satış ekibinin bir parçası olarak EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) pazarlarında müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi yönünde katkı sağlayacak. Şimdiye dek  pek çok şirkette üst düzey yöneticilik yapan, Türkiye’de çelik ürünlerinin satışı ve dağıtımı konusunda büyük tecrübeye sahip Burak Soydan ise NLMK Turkey’in başında görev almaya başlayacak. Devir ile ilgili tüm sürecin 2017 yılının sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.

Konuyla alakalı açıklamada bulunan NLMK Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Gushchin, “Doğrudan satışlarda en gelişmiş ülke Türkiye” ifadelerini kullandı.

NLMK Group’un ihracat pazarları arasında doğrudan satışlarda en gelişmiş ülkenin Türkiye olduğunu belirten NLMK Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ilya Gushchin, “70’i aşkın ülkede satış gerçekleştiriyoruz. Sayın Argat’ın yıllardır sürdürdüğü başarılı çalışmaları sayesinde, NLMK Group ülkenin en gelişmiş sektörlerinde karşılıklı fayda temeline dayanan ilişkiler yaratmayı başardı. Türkiye’deki müşterilerimizin gelişimine ve ihracat pazarlarındaki büyüme ve genişlemelerine katkıda bulunabildiğimiz için büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum