Çengelköy`de Bu Fiyata Ev BU-LA-MAZ-SIN

Çengelköy`de Bu Fiyata Ev BU-LA-MAZ-SIN

Üsküdar Çangelköy’de İRKA İnşaat tarafından inşa edilen, Tuana Çegelköy projesi için hemen teslim ev alıcılarına büyük bir fırsat sunuluyor.

Çengelköy`de Bu Fiyata Ev BU-LA-MAZ-SIN
Editor: Hakan A.
13 Nisan 2018 - 10:31 - Güncelleme: 13 Nisan 2018 - 11:01

İstanbul Anadolu yakası konut projelerinden biri olan ve İrka İnşaat imzası taşıyan Tuana Çegelköy projesine yoğun ilgi. Kampanyalı konut satışı süren Tuana Çegelköy'de avantajlı fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklar sunuluyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Nisan 2018 - İstanbul

İstanbul’da yaşam kalitesi denildiğinde akla ilk gelen semtlerden biri olan Çangelköy’de birçok proje hayata geçiren İRKA İnşaat, Tuana Çegelköy projesi için büyük bir fırsat sunuyor.

     Çengelköy’ün mahalle kültürünü yansıtan, her noktasında deneyim ve zarafetle harmanlamış mimarisi ile butik bir yaşantı vaat eden Tuana Çegelköy’de Nisan sonuna kadar geçerli olacak büyük bir fiyat kampanyası başladı. İrka İnşaat, Nisan sonuna kadar gerçekleşecek satışlarda geçerli olacak fiyatlar konusunda çok iddialı. Çengelköy’de bu fiyata ev bulamazsın..!  sloganıyla duyurulan kampanya sayesinde bölgeye yatırım yapmak isteyenlerin de nezih bir semtte oturmak isteyenlerin de rağbet göstereceği öngörülüyor. 

Daireni Seç, Hemen Taşın.. 

     Tuana Çegelköy’de dairenizi maketten değil, kriterlerinize göre tek tek gezerek seçebilirsiniz. İnşaat kalitesini, projenin çevresini ve dairenin manzarasını görerek karar verirsiniz. Hemen tapu ve hemen taşınma avantajının yanında, İrka İnşaat yatırım amaçlı alım yapan müşterilerine kiracı bulma konusunda da destek oluyor.

Daha Büyük Ev, Daha Küçük Fiyata…

     Yeni ev alan veya alacak olan herkes büyük bir salon ve geniş yatak odaları olsun ister. Günümüz şartlarında bu istek fiyatlara endeksli olduğu için özellikle İstanbul’da büyük m²’li evler imal edilmemeye başladı. İrka İnşaat tam olarak bu açığı tespit ederek sorunu Tuana Çegelköy ile çözdü. Ferah salonlar, kullanışlı mutfaklar, geniş yatak odaları ve artık neredeyse yok olan balkonlar projedeki daire planlarında yerini aldı. 

Daha fazla bilgi için

İRTİBAT: 0216 202 22 23 

 www.tuanacengelkoy.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum