CEPHEDER, Balıkesir Ticaret Odası’nda seminer verdi

Cephe sektöründe güç birliği amacıyla 2018’de kurulan Cephe Sanayici ve İş İnsanları Derneği (CEPHEDER),. İlk adım olarak Balıkesir Ticaret Odası davetlisi olarak, ticaret odası mensuplarına, davetli mimar, inşaat mühendisi, uygulamacı, mimarlık öğrenci ve inşaat mühendisliği öğrencilerine  cephe sistemleri konusunda seminer verdi.

CEPHEDER, Balıkesir Ticaret Odası’nda seminer verdi
Editor: Hatice Kolçak
17 Haziran 2019 - 08:40

Güvenli, kaliteli, estetik cephelerin, şehir silüetine uygun yapılanmasında yol haritasının belirlenmesinde söz sahibi olmak hedeflerine odaklanan CEPHEDER, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde sektör profesyonelleri, mimar , inşaat mühendisi , mimarlık fakültesi öğrencileriyle biraraya gelmek için start verdi 

Üye sayısını, marka değeri yüksek firmalarla her geçen gün artıran CEPHEDER, farklı disiplinlerden gelen görüşleri bir araya getirerek, kamunun bu konuda bilinçlendirilmesi adına çalışmaların nasıl yapılabileceğini belirlemeyi amaçlıyor. 

Austroherm ‘Cephelerde ısı yalıtımı ve enerji verimliliği’, Dörken ‘Giydirme cephelerde su yalıtımı,ısı yalıtımı koruması,buhar kontrol tabakaları ve geçirimsizlik’  FDF Cephe Danışmanlığı Danışmanlığı ‘Cephe danışmanlığının  görev tanımı ve cephe mühendislik çalışmaları’ Knauf ‘Kuru yapı dış cephe sistemleri’, GRC Fiberbeton ‘GRC malzeme nedir ve cephedeki çözümleri’,Ejot Tezmak ‘Cephelerde montaj elemanları’, Novawood Thermowood ‘Ahşap cepheler’,Işıklar Tuğla ‘Cephelerde ve duvarlarda konfor ve güvenlik’, Dekton ’Dekton’un dış mekanlarda uygulama alanları ve kullanım şekilleri” konusunda seminer verdiler.

CEPEHEDER Başkanı Adil Baştanoğlu “CEPHEDER’in sektörde referans kurum olması, toplumsal bilincin artması, eğitim çalışmaları yapmak, sektörel gelişmeleri üyelerimize ve sektör profesyonellerine tanıtmak en önemli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bu konuda ilk adımımızı Balıkesir Ticaret Odası’nın davetlisi olarak üyelerimizle birlikte, ticaret odası mensuplarına, davetli mimar, inşaat mühendisi, uygulamacı, mimarlık öğrenci ve inşaat mühendisliği öğrencilerine  cephe sistemleri konusunda seminer verdik. Bu konuda hem katılım gösteren üyelerimize hem de  Balıkesir Ticaret Odası başkanı Rahmi Kula’ya, Balıkesir Ticaret Odası Genel Sekreteri Serkan Acar, Balıkesir Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Deniz ve Balıkesir Ticaret Odası Meclis Üyesi Çiğdem Eşim’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. 
  

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum