Cer İstanbul

Ege Yapı Cer İstanbul konut projesi tanıtımı gerçekleştirilirken, Yedikule'de tarihi yarım ada'da yükselecek 205 konut satışı başladı.

Cer İstanbul
Editör: Hakan A.
12 Nisan 2018 - 11:28

Ege Yapı yeni projesini 12 Nisan 2018 tarihinde tanıttı.  İstanbul Avrupa yakasında, eytinburnu sahilinde Ege Yapı kalitesi ile hayata geçirilen Cer İstanbul konut projesinda daire satışlar başladı.

Emlak Konut GYO güvencesiyle hasılat paylaşım modeli ile Yedikule'de yükselecek olan Ege Yapı projesi Cer İstanbul'da konut satışlarına start verildi. Cer İstanbul Yedikule projesinde inşaa edilecek olan evlerin 2020 yılında teslim edilmesi planlanmış durumda.

Toplamda 41 Bin Metrekare büyüklüğünde bir arazi üzerinde geliştirilen Cer İstanbul projesi Yedikule Sahilinde inşa edilecek. 1+1'den 6+1'e kadar farklı konut türlerinin tasarlandığı Cer İstanbul konut projesi kapsamında toplam 205 adet konut yer alacak. Cer İstanbul konut projesi Emlak Konut GYO ve Ege Yapı ortaklığı ile İstanbul Avrupa yakası'nda tarihi Yarım Ada üzerinde 99 metrekare ila, 174 metrekare arasında değişen büyüklüklerde dairelerden oluşacak.

Cer İstanbul projesi nerede?

Adres: Yedikule Mah. Güntekin Sok. 34107 Fatih/İstanbul

Proje Bilgileri;

Yeri; Yedikule, İstanbul 

İnşaat Alanı; 40.000m2 

Teslim Tarihi; Nisan 2020

Fonksiyonları; Rezidans , Serviced Apartments , Otel , Ticari Üniteler, Loft Daireler

YORUMLAR

  • 0 Yorum