Reklamı Geç
Ceylan İnşaat Fikirtepe’de 192 dairelik dev yatırım "ZER...

Ceylan İnşaat Fikirtepe’de 192 dairelik dev yatırım "ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları"

Fikirtepe projelerine bir yenisi Ceylan İnşaat tarafından ekleniyor. Firma bölgede 192 daireden oluşacak yeni bir proje ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları'na imza atıyor.

12 Nisan 2017 - 08:20

İstanbul Anadolu Yakası kentsel dönüşüm projelerinin en yoğun gerçekleştiği Fikirtepe'de yeni bir konut projesi için düğmeye basıldı. Ceylan İnşaat Kadıköy Fikirtepe'de "ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları" için düğmeye bastı. 192 konutluk ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde temeller atılıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Nisan 2017 - İstanbul

Ceylan İnşaat'ın yeni Fikirtepe konut projes için geri sayım başladı. Butik bir yaşam projesi olarak 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisle Adalar ve Fenerbahçe Marina manzarasına karşı yükselmeye başlayacak.

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın temelleri 12 Nisan Çarşamba günü Göztepe’de atılıyor. Proje, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunuyor. Fikirtepe’nin kentsel dönüşümüne katkı sağlayacak olan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, merkezi konumuyla dkkat çekiyor.
 
Bugüne kadar hayata geçirdiği projelerle önemli başarılara imza atan Ceylan İnşaat, Fikirtepe’de yepyeni bir yatırıma imza atıyor. 25 katlı tek blokta 192 konut ve 15 ticari birimden oluşacak olan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın temelleri 12 Nisan Çarşamba günü Fikirtepe’de atılacak.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek ailelerden kalabalık ailelere kadar farklı kesimlere hitap edecek proje, 91 m² ile 204 m² aralığındaki değişik tiplerde ve konumlarda alternatifler yer alıyor. Kullanıcılarına ödeme kolaylığı sağlanacak ZER Muhteşem Yeni Yıl Konut projesinde daire ve ticari alanlar için peşin fiyatına vade farksız 36 ay taksit imkanıyla yatırımcısına ve alıcısına sunulacak.

Ceylan İnşaat'ın yeni konut projesi "ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları" Fikirtepe hakkında daha detaylı bilgi için Yeni Projeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..