Chiliz (CHZ) yükseliş sinyali geldi mi? 20 Nisan CHZ coin teknik video analiz

Chiliz CHZ coin için yeni yükseliş ne zaman başlayacak? Chiliz coin için yön ve hedef neresi olacak? CHZ coin'de terste kalanları yakından ilgilendiren teknik veri ve grafik yorum analiz videosu.

Chiliz (CHZ) yükseliş sinyali geldi mi? 20 Nisan CHZ coin teknik video analiz
Editör: Hakan A.
20 Nisan 2021 - 05:00 - Güncelleme: 21 Nisan 2021 - 21:43
Coin piyasalarında düşüşler giderek artıyor. Hafta başı toparlanması umudu olan pek çok alt coin düşüşünü yineledi. Düşüş trendine giren bir önemli coin ise Chiliz CHZ coin oldu. Hafta sonu dahil yönünü belirlemekte zorlanan CHZ coin Pazar gecesi BTC düşüşü sonrası iyice salmış durumda. Chiliz coin ne zaman yükselişe geçecek merak konusu olurken, yapılan son video analizi CHZ için yeni hedefi yükseliş trendini ortaya koyuyor. Peki CHZ için yükseliş ne zaman başlayacak? Chiliz yükselişi hangi seviyelere kadar devam edecek? CHZ coin 20 Nisan video analizinde önemli bilgileri haberimizden okuyabilir ve izleyebilirsiniz. 
 
Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 20 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto para borsalarında düşüşler yüzde 15 üzerinde ve genel tüm coinlere dağılmış durumda. Bitcoin ile başlayan genel düşüşler devam ederken, haftanın ilk günü tüm coinler kırmızı kapattı. Yeni gne ise yine pek çok coin için düşüş devam ediyor. Yönünü aşağı çevirmiş coinlerden birisi ise Chiliz (CHZ) coin oldu. Pazartesi ev Salı sabahı gün boyu düşüşler sürüyor. Peki Chiliz için yeni teknik analiz var mı? CHZ coin yükselişe başlayacak mı? İşte hazırlanan son analiz videosunda Chiliz hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtı verilmiş durumda...

Bitcoin (BTC) Pazar gecesi başlayan düşüşü nedeniyle tüm alt coinler için kırmızılık dereceleri arttı. Kritik BTC düşüşü alt coinlerde daha fazla hissedildi diyebiliriz. Chiliz (CHZ) coin yatırımcıları ise fazladan hissediyor. Günlük yüzde 15 civarı bir düşüşün yaşandığı CHZ coin düşüş trendinden çıkmak için direnç noktaları, yeni hedef ve yorumları ile son analiz videosu geldi. Chiliz (CHZ) coin'de terste kalanları yakından ilgilendiren teknik veriler dikkatle incelendiğinde yeni çıkış noktaları, direnç noktaları belirgin bir biçimde açıklanıyor.

Holo (HOT) kıyamet kopacak! HOT coin 21 Nisan video analizi 

Kripto para borsası Thodex battı mı? Neden dükkan kapalı? 

BitTorrent (BTT) yönünü yataya mı çevirdi! BTT coin kan kaybı sürecek mi, son dakika video yorum analizi

Chiliz (CHZ) trend yükseliş! CHZ coin 21 Nisan teknik analiz

Hatice Kolçak, "Kripto paralarda düşüş borsalara yansıyor" 

#DogeDay ile milyonlar bekleyişte!


ALIM HEDEFİ NERESİ ? Chiliz Coin CHZ Coin Yorum Analiz Forum Hedefler 20.04.2021

Yotube üzerinden yayın yapan Finans - Yatırım kanalı tarafından yapılan 20 Nisan tarihli CHZ coin teknik analizi yatırım tavsiyesi değildir. Chiliz coin teknik analizini yayımlayan kanala teşekkür ederiz.

Finans - Yatırım youtube kanalında yayımlanan ve sizler için hazırlanan Chiliz Coin CHZ Kripto Para ile ilgili olarak son kapanış fiyatı hakkında bilgiler verilmiştir. Ayrıca Chiliz Coin CHZ Kripto Para ile ilgili olarak grafik indikatör değerleri paylaşılmıştır. Chiliz Coin CHZ Kripto Paranın grafik değerleri üzerinden  trend  çizilerek destek ve direnç seviyeleri hakkında bigi paylaşılmıştır. Burada yer alan verilere istinaden kişisel yorumlarımızdan da bahsedilmiştir. 
 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 20 Nisan 2021 Salı günü Chiliz (CHZ) coin için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum