Chiliz coin (CHZ) kırmızıya döndü! CHZ yönü %10'dan fazla aşağı kırdı

Coin yatırımını Chiz CHZ olarak yapanları kırmızı tablo karşılamaya başladı. Peki Chiliz coin yeniden yükselir mi? Chiliz coin için Yorum, analiz, grafikler ne gösteriyor?

Chiliz coin (CHZ) kırmızıya döndü! CHZ yönü %10'dan fazla aşağı kırdı
07 Nisan 2021 - 15:37 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 15:46
Son aylarda adını sıkça duyduğumuz Chiliz CHZ coin son bir haftada kırmızıya döndü. CHZ coin yönünü aşağı çevirdi değer kaybettikçe kaybediyor. Bugün son işlem saatinde Chiliz CHZ 3.26 TL seviyelerinden işlem görüyordu. Peki Chiliz yeniden yükselişe geçer mi? CHZ coin daha ne kadar düşer? CHZ coin yorumları, anlık ve haftalık grafik gösterge...

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 7 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto para birimleri arasında ülkemizde spor kulüpleri ile olan bağlantısıyla tanınan CHZ coin depermi yaşanıyor. Son 7 günde düştükçe düşen Chiliz CHZ coin yatırımcısının kayıpları sürüyor.

Türkiye’de hacim bakımından en çok işlem gören kripto para birimleri listesinde önde olan Chiz CHZ, bir yandan yatırım alırken, spor kulüpleri ile olan bağı nedeniyle tercih nedeni olmuş durumda. Ancak son bir haftalık grafikler ise düşüş trendinin sürdüğünü gösteriyor. CHZ Coin durmadan düşüyor. Yatırımcı ise son bir haftada nefesini tutmuş değer kayıplarını grafiklerden izliyor. Yatırımcı CHZ coin yeniden ne zaman yükselecek merakla bekliyor.


 

Taraftar fan token patlaması! GAL, JUV, PSG, TRA fan tokenler % 50 üzerinde kar getirdi...

Tron TRX kırmızıya büründü! TRX coin yorum ve grafik ne anlatıyor? 

OMG coin sert yükseldi! OMG (OMG) nedir, nereden alınır, yükselişi devam eder mi?

BitTorrent (BTT) dahil 6 coin çakıldı! Holo, Tron, Avalanche, Balancer ve Chiliz sert düştü 


CHZ YENİ YATIRIMI KAPTI

Dünya genelinde önemli spor kulüpleri ile hayata geçirdiği işbirlikleri sayesinde önemli bir tanıtımı olan ve ciddi tutarda yatırım alan Chiliz CHZ coin, son olarak ünlü ABD merkezli bir şirket olan Jump Trading ile anlaşarak yatırım yaptı. Coin tarafında ise işler pek de o kadar iyi gidiyor gözükmüyor. Son 7 günde ciddi kayıplar yaşayan Chiliz ne zaman toparlanır bilinmez ama yatırımcı şimdiden CHZ'den kaçmak için can atıyor.


Chiliz Coin CHZ Fiyatı Canlı Veri ve son 7 günlük grafiği

Ülkemizde Paribu'da işlem görmeye devam eden Chiliz Coin öğleden sonra düşüşünü yataya çevirirken, grafiklerde en son rakam olarak haberimizin hazırlandığı süreçte 3.19 TL'den işlem görüyordu.

Chiliz Coin CHZ Fiyatı Canlı Veri ve son 7 günlük grafiği
 
  • Chiliz coin bugünkü fiyatı 3,19 TL olarak şu sıralarda işlem görüyor.
  • Son 24 saatlik işlem hacmi 5.792.263.743 TL
  • Chiliz son 24 saatte yüzde 12 civarında düşüş yaşadı,
  • CHZ anlık CoinMarketCap sıralaması #50,
  •  Chiliz CHZ piyasa değeri 17.799.284.382 TL,
  • Dolaşımdaki CHZ 5.586.361.319 coin olarak biliniyor.

Chiliz CHZ Coin NEREYE KADAR DÜŞEBİLİR


Yorum Analiz Forum YouTube Finans Yatırım kanalı tarafından 06.04.2021 Chiliz Coin Kripto Para Grafik Yorum Analiz Destekler Dirençler CHZ Coin Videomuzda sizlere Chiliz Coin CHZ Kripto Para ile ilgili olarak son kapanış fiyatı hakkında bilgi verilmiştir. Ayrıca Chiliz Coin CHZ Kripto Para ile ilgili olarak grafik indikatör değerleri paylaşılmıştır. Chiliz Coin CHZ Kripto Paranın grafik değerleri üzerinden trend çizilerek destek ve direnç seviyeleri hakkında bigi paylaşılmıştır. Burada yer alan verilere istinaden kişisel yorumlarımızdan da bahsedilmiştir.

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 7 Nisan 2021 tarihinde Chiliz Coin CHZ için hazırlanmıştır. Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum