Chiliz grafik ve yorumlu analizi! CHZ coin roket zamanı mı? (Videolu anlatım)

Chiliz CHZ coin için grafik sinyalleri verdi! CHZ coin için yükseliş trendi mi başlıyor? Alım zamanı mı? Grafik ve analizler neyi işaret ediyor videolu anlatım.

Chiliz grafik ve yorumlu analizi! CHZ coin roket zamanı mı? (Videolu anlatım)
Editör: Hakan A.
08 Nisan 2021 - 15:44 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 20:49
Spor ve eğlence sektöründe ticaret yapan önemli coinlerden biri olan CHZ Chiliz, gündeme bağlı olarak iniş ve çıkışlar sergileyebilmekte. 8 Nisan sabahı hareketlenen Chiliz için roketleme zamanı geldi mi? İşte Chiliz grafik sinyallerine göre istikamet ne olacak? İşte CHZ coin 8 Nisan yorum ve analizi...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 8 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto paralar arasında spor kulüpleri ile ciddi ortaklıklar gerçekleştiren, önemli anlaşmalarla güçlenen Chiliz CHZ coin için sinyaller ne gösteriyor? Yakınz amanda yükseliş başlayacak mı? Alım için uygun mu? Soruların yanıtı haberimizde...

Alt coin borsalarında düşüş ve yükseliş hareketleri devam ederken, Nisan ayında yükseliş trendi sergileyen pek çok coin için son günler kayıp günleri oldu. Bu sabah itibariyle BitTorrent BTT, Holo HOT, Chiliz CHZ ve Tron TRX gibi coinlerde yeniden güçlenmeye başladığı görüldü. Kritik bölgede olan CHZ coin için yükseliş beklentisi bulunduğu grafik analizlerinde görülüyor. 


CHZ COIN GÜNE YÜKSELİŞLE BAŞLADI

Güne yükselişle giren kripto paralar arasında yer alan Chiliz (CHZ) coin gün ortasına kadar yaklaşık yüzde 13 civarında bir değer kazandı. Şu sıralarda CHZ coin fiyatı 3.880 TL'den kripto para borsalarında işlem görmektedir.

BU SICAK HABERLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 

CHZ/CHILIZ İÇİN ROKET ZAMANI MI? GRAFİK SİNYALLERİ VERDİ!

İşte grafikli, analiz ve yorumlarla CHz coin için yakın zaman analizi. Chiliz CHZ coin için yapılan inceleme analizi YouTube üzerinden kanalı züerinden yayın yapan "How is it done?" kanalından daha fazlasını izleyebilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum