Chloe Loughnan, aşk iddialarına instagram paylaşımıyla böyle yanıt verdi

Chloe Loughnan, aşk iddialarına instagram paylaşımıyla böyle yanıt verdi

Magazin aleminin son aylarda yükselen isimlerinden biri olan Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan, hakkında çıkan aşk iddialarına dair fotoğraflı yanıt verdi.

Editor: Hakan A.
23 Şubat 2020 - 22:46

Türkiye'nin çok konuşulan iki ismi, ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve boşandığı eski eşi Chloe Loughnan'ın aşk iddiaları ile alakalı yeni gelişmeler yaşanıyor. Serdar Ortaç ile Seçil Gür arasında yaşanan aşk tam takır ilerlemeye devam ederken, diğer taraftan eski eşi ünlü model Chloe hakkında iddialar magazin dünyasını sallıyor. Peki İrlandalı ünlü model Chloe gerçekten yeni bir aşk mı yaşıyor? İşte yaşanan son dakika gelişmesi ile, Chloe'nin paylaşımı...

Emlak Pencerem / Magazin Haberleri  - 23 Şubat 2020 - İstanbul


Son günlerde özellikle İrlandalı model Chloe Loughnan'ın Kaan Kalyon ile aşk yaşadığına dair iddialar ortaya atılırken, ünlü model bu iddialar karşısında sessizliğini yaptığı fotoğraflı paylaşım ile bozdu. 

Eski eşi Ortaç, Gür birlikteliği ile hareketlenen magazin dünyası, Chloe'nin son paylaşımı ile iddialara verdiği yanıtı konuşuyor.  Chloe Loughan, hakkındaki aşk dedikodularına sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafı ile cevap verdi.

Chloe Loughan, Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafı ile ortaya atılan aşk dedikodularına önüne koyduğu bir dergi ile poz vererek cevap verdi. Chloe, yaptığı bu paylaşımıyla takipçilerinin büyük beğenisini kazandı.

Chloe Loughnan, aşk iddialarına böyle yanıt verdi

İrlanda kökenli ünlü model Chloe Loughnan, instagram hesabı üzerinden paylaştığı ve beğeni toplayan fotoğrafına ek olarak Hakkımda çıkan saçma dedikoduları duyunca ben notunu düştü.