Çılgın Sayısal Loto 7 Eylül sorgulama ekranı açıldı! İşte sonuçları...

Milli Piyango, Çılgın Sayısal Loto oynayanlar dikkat! 7 Eylül Sayısal Loto çekilişi için dün gece canlı yayın ile gerçekleştirildi. 7 Eylül tarihli MPİ Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı açılırken, kazanan talihliler belli oldu. 7 Eylül 2020 Çılgın Sayısal Loto çekilişi kapsamında kazanan şanslı numaralar 71, 73, 57, 30, 35, 77 ve joker 24 oldu.

Çılgın Sayısal Loto 7 Eylül sorgulama ekranı açıldı! İşte sonuçları...
Editör: Hakan A.
08 Eylül 2020 - 07:45 - Güncelleme: 08 Eylül 2020 - 07:46
Her hafta milyonların oynadığı Milli Piyango Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını merak edenler bu habere dikkat! 7 Eylül çekilişi ile talihlisi belirlenen Çılgın Sayısal Loto sorgu ekranları eçıldı. Dün yapılan çekilişle sahibini milyoner eden Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve sorgu ekranını makalemizden öğrenebilir, sorgu için gerekli linki bulabilirsiniz.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 8 Eylül 2020 - İstanbul


Milli Piyango Genel Müdürlüğü (MPİ) şans oyunlarına eklediği Çılgın Sayısal Loto oyunu için 7 Eylül çekilişini dün akşam canlı yayın ile tamamladı. Kazanan şanslı talihliler canlı çekilişle belirlenirken, vatandaş kazanan numaraları öğrenmek istiyor. Peki dün akşam yapılan çekilişte hangi şanslı numaralar Çılgın Sayısal Loto için belirlendi, kim ne kadar kazandı?

7 EYLÜL 2020 TARİHLİ ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NOTER HUZURUNDA BELİRLENDİ!


çılgın sayısal loto 7 eylül pazartesi

Canlı yayında, noter huzurunda gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto Çekilişi sonuçları açıklanırken, kazanan şanslı numaralar; 71, 73, 57, 30, 35, 77 ve joker 24 olarak belirlenmiş oldu.

MPİ resmi internet sitesi üzerinden buradan online olarak Çılgın sayısal loto oynayabilir, kuponunuzu yapabilirsiniz. Milyonlar tarafından oynanan şans oyunun ayrıntılarına sonuç ekranlarından erişebilirsiniz.

çılgın sayısal loto 7 eylül sonuçları

YORUMLAR

  • 0 Yorum