Reklamı Geç
Cityscape Turkey emlak fuarı ileri bir tarihe çekildi

Cityscape Turkey emlak fuarı ileri bir tarihe çekildi

İlki 2016'da gerçekleştirilen Cityscape Turkey emlak fuarının bu yıl ki tarihi ileri çekildi.

08 Mart 2017 - 12:46

Dünya'nın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olarak bilinen Cityscape Turkey emlak fuarı geri sayımı devam ederken sıcak bir gelişme yaşandı. 2017 Cityscape Turkey fuarının düzenlenme tarihi olarak belirlenen 23-25 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan fuarın tarihi ileri çekildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mart 2017 - İstanbul

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Cityscape, oluşturduğu tüm platformlarda küresel standartlarda en üst seviyede hizmet sunmayı ve en yüksek katkıyı sağlamayı hedefler. Cityscape Turkey’i de aynı amaç ve misyonla, Türkiye gayrimenkul sektörünün ulusal ve uluslararası arenada hak ettiği noktalara taşınmasına katkıda bulunmak ve en kısa sürede önemli bir küresel platform oluşturmak amacıyla hayata geçirdik.

2017 başı itibarıyla gayrimenkul sektöründeki pozitif gelişmelerin yanı sıra önümüzde bulunan referandum süreci ve gayrimenkul sektörüne yönelik yeni düzenlemelerin, özellikle yabancı yatırımcılara ilişkin mevzuatta yapılması planlanan olumlu gelişmelerin netleşmesi ve yürürlüğe girmesiyle birlikte; gayrimenkul sektörünün Türkiye’deki küresel platformunu oluşturan Cityscape Turkey’nin de misyonunu en ideal şekilde gerçekleştireceğine inanıyoruz.

Bu yaklaşım doğrultusunda; 23-25 Mart 2017 tarihlerinde planlanan Cityscape Turkey fuarını, sektöre katkımızı en üst seviyeye çıkarmak üzere ileri bir tarihe erteleme kararı aldık.

Cityscape Turkey’nin yeni tarihini en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

Saygılarımızla,

Cityscape Turkey

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..