CNN Türk Canlı yayınında AKP’li Erdoğdu ve CHP’li Oğan...

CNN Türk Canlı yayınında AKP'li Erdoğdu ve CHP'li Oğan gerginliği! Cam masayı kırdı

CNN Türk Ekranlarında Ahmet Hakan'ın moderatörlüğünde canlı yayında büyük gerginlik yaşanırken, CHP'li Oğan ve AKP'li Erdoğdu arasında Şerefsiz polemiği büyüyünce sinir gerildi cam masayı ve bardaklar kırıldı... (Canlı Yayın Kavgası Videosu izle)

17 Kasım 2016 - 08:22

Canlı yayındaki tartışmalar bazen sinirleri zorluyor. CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu programda ünlü konuklar'ın arasında yaşanan şerefsiz polemiği büyüyünce olanlar oldu, ortalık karıştı... Canlı yayında milyonların karşısında sinirler gerildikçe gerildi...

Biraz daha zorlasalar yumruk yumruğa canlı yayında birbirlerine gireceklerdi! 

 TV'lerdeki canlı yayın gerginliklerine bir yenisi daha eklendi. Yaşanan canlı yayın hadisesi, bu kez cam masa ve bardaklar kırılmasıyla sonlanan şerefsiz polemiğinin uzamasıyla oldu. Ahmet Hakan tarafından moderatörlüğü yapılan Tarafsız Bölge isimli programda, konuklardan  CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile AK Partili Ayhan Oğan arasında yaşanan polemik sinirleri gerdi. Canlı yayında sinirler gerilince olanlar oldu. İsrail tartışmasıyla başlayan ve şerefsiz polemiğiyle devam eden canlı yayında büyük gerginlik yaşandı.

Canlı yayında izleyenler bir anda yaşanan tartışmaya odaklanırken, stüdyoda ise buz gibi bir hava esiyordu. Yaşanan şiddetli tartışma esnasında "şerefsiz" polemiği uzadıkça uzadı ve olanlar oldu. İki milletvekili arasında kavga çıktı. İki konuk birbirinin üzerine yürümesiyle bir anda gerilim arttı ve bardaklar kırıldı.

Ahmet Hakan araya girse de canlı yayın esnasında Erdoğdu ile Oğan, yumruk yumruğa kavganın eşiğinden döndüler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..