CNR Emlak Ankara Fuarı 2017 için geri sayım başladı

CNR Emlak Ankara Fuarı 2017 için geri sayım başladı

CNR Emlak İstanbul, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin desteğiyle, ilk kez 7-10 Eylül tarihlerinde CNR Emlak Ankara Fuarı olarak ATO Congresium’da gerçekleştirilecek.

22 Ağustos 2017 - 11:17

Gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularını buluşturan CNR İstanbul fuarı olarak bilinen dev fuar bu yıl ilk kez Ankara'da gerçekleştiriliyor. CNR Emlak Ankara Fuarı 7-10 Eylül tarihleri arasında geniş katılımla yapılacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Ağustos 2017 - İstanbul

Fuarda, Göksu Yenikapı, Vizyon Ankara Tower, Yeni Peçenek, Nevaşehir, 1800 konut, Nexus Tower, Vadi Ankara, Kale Ofis ve Kale Beytepe, Apistgate, Hüma Kule, Etlik Şelale Park Sitesi, Yemenoğlu Sancak Kule gibi Ankara’nın çehresini değiştiren projeler sergilenecek.

Katılımcı firmaların projelerini en etkili şekilde tanıtmalarına ve iş hacimlerini artırmalarını sağlayacak fuarda, Kuzey Afrika, Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Balkan ve Körfez ülkelerinden özel davetli olarak gelen yabancı yatırımcılar ağırlanacak.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün ilk ve tek uluslararası fuarı olan CNR Emlak İstanbul, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) desteğiyle, bu yıl ilk kez gayrimenkul sektörünün göz bebeği Ankara’da düzenlenecek. Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden olan gayrimenkul için stratejik bir öneme sahip olan Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı (CNR Emlak Ankara) 7-10 Eylül tarihlerinde ATO Congresium’da organize edilecek. Emlak sektörünün önde gelen firmalarının dev projelerinin yer alacağı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelecek fuar, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek.

Göksu Yenikapı, Vizyon Ankara Tower, Yeni Peçenek, Nevaşehir, 1800 konut, Nexus Tower, Vadi Ankara, Kale Ofis ve Kale Beytepe, Apistgate, Hüma Kule, Etlik Şelale Park Sitesi, Yemenoğlu Sancak Kule gibi Ankara’nın çehresini değiştiren projelerin sergileneceği CNR Emlak Ankara’da yer alacak ticari projeler ise şöyle: Gölbaşı, Polatlı, Eryaman, Polatlı, Etimesgut, Kahramankazan Projeleri, Yeşilova, Yenikent.