CNR Emlak Ankara fuarı başladı

CNR Emlak Ankara fuarı başladı

Başkent'te kapılarını açan CNR Ankara emlak fuarı ilk kez düzenleniyor. “Emlak ve Gayrimenkul Fuarı” CNR Ankara 10 Eylül tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

08 Eylül 2017 - 08:07

İlk defa CNR İstanbul Emlak fuarı olarak, megakent İstanbul'da başlatılan “Emlak ve Gayrimenkul Fuarı” bu yıl ilk kez Ankaralılarla buluştu. Ankara projeler, firmaları ve ev sahibi olmak isteyenler bu fuarda buluşacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 08 Eylül  2017 - İstanbul

Gayrimenkul sektörünün önemli fuarlarından biri olarak bilinen CNR Emlak Fuarı bu yıl ilk defa Ankara'da gerçekleştiriliyor. 7 Eylül sabahı kapılarını ziyaretçilerine açan CNR Ankara Emlak Fuarı 10 Eylül tarihine kadar açık olacak.

Kampanyalı konut projeler, emlak firmaları, yerli ve yabancı yatırımcının beğenisine sunuldu. Türkiye'nin emlak sektöründeki önemli fuarlarından biri CNR Emlak ve Gayrmenkul fuarı Başkentli yatırımcısının ziyaretine açıldı. Emlak ve Gayrimenkul Fuarı, ATO Congresium'da 10 Eylül tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Ankara projeleri bu fuarda

Başkentin önemli konut ve ofis projeleri, markalı projeler, pek çok inşaat firması ve projeleri bu fuarda alıcılarının beğinisine sunuluyor. Fuara özel kampanyalar, ev sahibi olmak isteyenlere özel konut projeleri, yatırım yapacaklara avantajlı indirimler CNR Ankara Emlak ve Gayrimenkul fuarında ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

7-10 Eylül 2017tarihleri arasında ATO Congresium'da gerçekleşecek olan, Türkiye emlak ve gayrimenkul sektörünün en büyük fuarı CNR Emlak Ankara Fuarı'nda kentsel dönüşüm projeleri de son tüketici ile buluşacak.

 

cnr ankara emlak ve gayrimenkul fuarı 2017

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..