Reklamı Geç
CNR Emlak Fuarı için geri sayım başladı

CNR Emlak Fuarı için geri sayım başladı

17 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan CNR Emlak Fuarı için geri sayım başladı.

04 Kasım 2016 - 10:57

Konut sektöründe her yıl merakla beklenen Emlak fuarı kapılarını 17 Kasım 2016 tarihinde açacak.

CNR Emlak Fuarı, Rusya, İran, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar başta olmak üzere pek çok ülkeden gelecek alıcı ve yatırımcıları ağırlayacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Kasım 2016 - İstanbul

Gayrimenkul sektörünün 400’e yakın öncü projesinin sergileneceği fuarda; Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul, Yenigün İnşaat ve Emlak Konut GYO ortaklığında hayata geçirilen ‘Büyükyalı İstanbul’ projesi ve Osmangazi Belediyesi tarafından hayata geçirilecek, Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri yatırımcılara tanıtılacak.

CNR Emlak Fuarı’na, yoğun katılım olması ve fuarda ciddi bir ticaret hacminin oluşması bekleniyor. Her bütçeye uygun projenin sergileneceği fuarda, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul, Yenigün İnşaat ve Emlak Konut GYO ortaklığında hayata geçirilen ‘Büyükyalı İstanbul’ projesi ve Osmangazi Belediyesi tarafından hayata geçirilecek, Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi yatırımcılara tanıtılacak. Fuara, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilgisi de büyük oldu. ''Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği'' fuarda açacağı stantta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki önemli projeleri yerli ve yabancı yatırımcılarla buluşturacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..