Coinbase Pro hangi 4 yeni alt coin listelemeye başlıyor!

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan ve anlık kripto para alım satımı gerçekleştirilen Coinbase Pro, 4 yeni coini listeledi. Coinbase Pro'da 1inch (1INCH), Enjin Coin (ENJ), NKN (NKN), Origin Protocol (OGN) coinleri listelenmeye başlandı.

Coinbase Pro hangi 4 yeni alt coin listelemeye başlıyor!
Editör: Hakan A.
07 Nisan 2021 - 21:45 - Güncelleme: 08 Nisan 2021 - 00:45
Kripto para piyasasında her yeni gün farklı bir haber, her yeni gün değişik bazı coinler ortaya çıkıyor. Dünya genelinde hatırı sayışır bir kullanıcı kitlesi bulunan, her gün milyonlarca dolar i,şlem hacmine sahip Coinbase, 4 farklı kripto parayı listeleme kararı aldı. Söz konusu açıklama bugün yapıldı. Peki Coinbase Pro'da listelenecek coinler hangileri? İşte sond akika sıcak gelişmenin ayrıntıları. 

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 7 Nisan 2021 - İstanbul


Küresel kripto para borsası Coinbase yeni alt coinleri duyurdu. Bitcoin ve altcoin borsalarından biri olan Coinbase’in profesyonel ticaret kolu Coinbase Pro, bugünkü açıklamasında dört yeni altcoin’in platformda destekleneceğinin duyurusunu paylaştı. Listelemeler hızlı başladı.

Taraftar fan token patlaması! GAL, JUV, PSG, TRA fan tokenler % 50 üzerinde kar getirdi...


Coinbase, hangi 4 altcoin’i listeleyecek?

Yapılan açıklamada, öncelikle Coinbase Pro platformunda 1inch (1INCH) coin, Enjin Coin (ENJ), NKN (NKN) coin ile Origin Protocol (OGN) coinlerin listelenmeye başlayacağı paylaşıldı. 

Söz konusu listelenecek kripto para üniteleri, likidite şartlarının karşılanmasıyla birlikte 9 Nisan 2021 tarihinde listelenerek işleme açılacağı ifade edildi.
 
Altcoin fiyatları yükselişe geçti


Coinbase Pro’nun duyurusunun akabinde altcoin fiyatlarında ani bir artış gözlemlendi. CoinGecko bilgilerine nazaran duyurunun yapıldığı 20:00 sularında, 1INCH 5.07 dolardan 5.83 dolara fırladı. Tıpkı biçimde ENJ de 2.20 dolar düzeyinden 2.60 dolara süratli bir halde çıktı. OGN, 2.52 dolar civarından 2.99 dolara yükseldi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum