Çok sayıda kurum için Cumhurbaşkanlığı...

Çok sayıda kurum için Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesi yayımlandı

Cumhurbaşkanlığına dört yeni danışman dışında BDDK, TMSF ve iki Bakanlık için yeni atamalar yapıldı. Ataması yapılanların isimleri haberimizde.

Çok sayıda kurum için Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesi yayımlandı
Editor: Gökay Demirezen
08 Ocak 2019 - 07:18
Reklam

Bu sabah yayımlanan son dakika atama kararları ile çok sayıda kurum için atanan yeni isimler belli oldu. Aralarında Cum hurbaşkanlığı Danışmanı olmak üzere, BDDK, TMSF, Milli Savunma Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı gibi pek çok yere atanan isimler açıklandı. İlgili karar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 8 Ocak 2019 - İstanbul


Türkiye'nin pek çok önemli kurumuna yeni atamalar gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı yeni atama kararnamesi yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, pek çok kurum için belirlenen isimlerin atamasını imzaladı. Bu kapsamda Cumhurbaşkanlığı Danışmanlık görevine dört yeni isim daha getirilerek atamaları yapıldı.

Diğer taraftan Diyanet İşleri Başkanlığı, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) üyeliğine, Strateji ve Bütçe Bakanlığı Bütçe Genel Müdürlüğüne, Adli Tıp Kurumuna, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna (BDDK), Milli Savunma Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına önemli isimlerin atanması kararlaştırıldı. İlgili kararname gereğince belirtilen kurumlara atanan isimlerin  listesini altta yer alan linkten ilgili kararın detaylarından oyuabilirsiniz.

8 Ocak tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan ilgili kararın ayrıntılarını okumak için tıklayın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum