Reklamı Geç
Colorist Şile projesine mimari patent

Colorist Şile projesine mimari patent

CFR Yapı'nın Şile'de hayata geçirdiği Türkiye'nin en renkli ve en kapsamlı konut projesi "Colorist Şile" mimarisi patent hakları alındı.

14 Nisan 2017 - 06:35 - Güncelleme: 14 Nisan 2017 - 06:39

Mayıs 2016’da İstanbul Şile’de satışa sunulan ve kısa sürede yoğun ilgi gören “Colorist Şile”, konsepti ile kısa sürede yoğun ilgi görmüştü. Mimari özellikleri, geliştirdiği özel konsepti ve ilk kez bir konut projesinde uygulanacak olan sosyal donatı alanlarıyla sıradan bir konut projesi olmaktan çıkan “Colorist Şile” mimari projesinin patent haklarını geçtiğimiz günlerde aldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Nisan 2017 - İstanbul

Firma yetkilileri, projenin gördüğü yoğun ilgiden dolayı ikinci etap çalışmalarına hız verdi. “Colorist Şile” ikinci etab’ ın yaz döneminde satışa çıkması planlanıyor. 1+1 ve 2+1 Teras dairelerin tükenmesi sebebi ile bekleyen ailelere öncelik verileceği ve lansmandan önce toplanacak ön taleplerle yaz döneminde yüzde kırk seviyelerinde satış olacağı firma yetkililerince öngörülüyor.

CFR Yapı, patenti alınan “Colorist” mimarisi ile İstanbul’un çeşitli bölgelerinde de projeler inşa etmeye hazırlanıyor. Projeye uygun arazi için araştırmalarının devam ettiğini belirten Cfr Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, hedeflerinin başta İstanbul olmak üzere birçok ilde patentli projeler üretmek olduğunu dile getiriyor. İstanbul’un farklı bölgelerindeki arsa yatırımcılardan gelen teklifleri de değerlendiren Sayın Cafer İnan, patentli “Colorist” mimarisi için uygun görülen arazilerde de çalışma yapacaklarını vurguluyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..