Çorum Kargı TOKİ konutlarında kura çekilişi heyecanı

TOKİ tarafından Çorum Kargı’da inşası devam eden toplam 111 konut için hak sahipleri, bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi.

Çorum Kargı TOKİ konutlarında kura çekilişi heyecanı
Editör: Hakan A.
11 Aralık 2018 - 16:08

TOKİ Çorum'da kura heyecanı yaşandı. Hak sahibi olmak için satış başvurusunu tamamlayan vatandaşlar arasında konut kura çekilişi yapıldı. TOKİ Çorum Kargı projesinde hak sahipleri kura çekilişi ile belirlenirken, kura sonuçları açıklandı.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 11 Aralık 2018 - İstanbul


Türkiye'nin dört bir tarafında dar ve orta gelirli vatandaş için konut üreten TOKİ'de kura heyecanı devam ediyor. Ülke genelinde her yıl 65-70 Bin civarında konutu dar ve orta grubu aileler dışında şehit aileleri, gaziler ve emeklilere özel olarak inşaa eden idare, satışa sunulan ve başvuruları tamamlanan konut projelerinde kura heyecanı ve sevinci devam ediyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Çorum Kargı’da inşası devam eden 111 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura ile belirlendi. Noter huzurnda gerçekleştirilen kura çekilişine idare yetkilileri de katıldı. Çok sayıda başvuru yapan vatandaş ve aileleri kura çekiminde hazır bulundu. Kura çekilişinde ev sahibi olmaya hak kazananlar ise büyük sevinç yaşadı.Kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Çorum Kargı kura sonuçları isim listesi, kurada adı çıkanlara sms yolu ile bildiriliyor.  TOKİ tarafından düzenlenen kura çekilişi ile belirlenen hak sahiplerinin listeleri, kura çekimi sonrasında idarenin resmi internet adresi toki.gov.tr adresinde yayımlanır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum