Reklamı Geç
CRM Medya, Dijital çözümleri ile CNR Emlak fuarında

CRM Medya, Dijital çözümleri ile CNR Emlak fuarında

CNR Emlak fuarı geri sayımı hızla devam ederken, CRM Medya dijital çözümleri ile fuardaki yerini alıyor.

07 Kasım 2016 - 20:15

RM Medya, 17-20 Kasım’da CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarına katılıyor. Sektör üretici ve yatırımcılarını buluşturan Emlak Fuarı; 400’e yakın seçkin proje ile Rusya, İran, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Katar’dan misafirlerini ağırlayacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Kasım 2016 - İstanbul

Her yıl çok sayıda gayrimenkul profesyonelini, marka konut projeleri ile buluşturan, ‘CNR Emlak - Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’ bu yıl 4’üncü kez düzenleniyor. İnşaat sektörüne özel 360 derece medya çözümleri sunan CRM Medya’da, gayrimenkul alanında yakaladığı başarının sırrını fuarda ziyaretçileri ile paylaşacak.

CRM Medya, Başarısının Sırrını Paylaşacak!

Kısa sürede ortaya koyduğu başarısı ile adından söz ettiren ve inşaat sektörünün nerede ise bütün markalarına sunduğu özel medya çözümleri ile Dijital Medya kavramını yeniden dizayn eden CRM Medya, fuar standında misafirlerini ağırlayacak.

CRM Medya, gayrimenkul alanında çok sayıda markaya, 360 derece dijital medya çözümleri konusunda başarı ile hizmet veriyor. Fuar süresince, 17-20 Kasım tarihleri arasında CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer ve ajans yöneticileri ziyaretçilerini, 4. Hol 100 numaralı standa ağırlayarak hizmetleri konusunda bilgilendirecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..