Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı ve Sancaktepe sahra hastanesini havadan inceledi

Cumhurbaşkanı erdoğpan, İstanbul'da Atatürk Havalimanı ile Sancaktepe'de yapımı hızla devam eden sahra hastanesini havadan inceledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı ve Sancaktepe sahra hastanesini havadan inceledi
Editör: Hakan A.
18 Nisan 2020 - 16:13 - Güncelleme: 18 Nisan 2020 - 16:15

İstanbul'da yapımına başlanan iki sahra hastanesinde geri sayım sürüyor. Yapımı 45 gün sürecek ve şimdiden ortaya çıkmaya başlayan iki sahra hastanesi inşaat çalışmaları 7/24 devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da yapımı devam eden hastaneleri havadan inceledi

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 19 Nisan 2020 - İstanbul


İstanbul'da koronavirüs mücadeleri kapsamında yapımına başlanan iki havaalanı üzerinde inşaa edilecek sahra hastaneleri büyük bir hızla devame derken, Cumhurbaşkanı Erdoğan inşaat haline olan hastaneleri havadan inceledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe ve Atatürk Havalimanı'nda yapımı devam eden hastaneler ile Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi'ni havadan incelemelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı ve Sancaktepe sahra hastanesini havadan inceledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nden helikopterle hareket ederek, Sancaktepe ve Atatürk Havalimanı'nda inşası devam eden hastaneler ile Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi'ni havadan inceledi, hastaneler hakkında bilgi aldı.

Erdoğan, incelemelerin ardından Huber Köşkü'ne geri döndüğü gelen son dakika bilgileri arasında.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum