Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan döviz kaçıranlara sert uyarı!

Yurt dışına döviz kaçırmak isteyen, ülke ekonomisini zarara sokmak isteyenlere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sert uyarılarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan döviz kaçıranlara sert uyarı!
Editör: Hakan A.
18 Mayıs 2020 - 22:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Döviz ile alakalı önemli açıklamalarda bulunurken, yurt dışına döviz kaçıranları bir kez daha uyardı.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 18 Mayıs 2020 - İstanbul

 
Her olayı fırsat bilen ve dolar üzerine spekilasyon yapanları, ülke ekonomisini zarara uğratmaya çalışanları yakından takip ettiklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sert açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuyla ilgili açıklamasında, 'Türkiye diğer alanlarla birlikte ekonomide de uğradığı saldırıya karşı mücadele etmektedir. 2018 Ağustos'unda maruz kaldığımız sinsi saldırının ardından aldığımız tedbirler ve geliştirdiğimiz mekanizmalar sayesinde bu atağı boşa çıkarmayı başardık. Bu saldırıların ardındaki hazımsızlığı gayet iyi biliyoruz. Ülkemize karşı bu tür kumpaslara girişenlere bunun bedelini ödetiyoruz. Doğrudan veya dolaylı olarak bu alçak oyunlara dahil olanları takip ediyoruz. Ülkemizden yurt dışına döviz kaçıranlara asla merhametli olmayacağız.' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum