Reklamı Geç
Dağ Mühendislik projelerin büyük ilgi

Dağ Mühendislik projelerin büyük ilgi

Dağ Mühendislik projeleri arasında yer alan ve kampanyalı konut satışlarında büyük ilgi gören 'Tual Bahçekent’ ve Tual Adalar’da 74 milyon TL’lik satış yapıldı.

24 Şubat 2017 - 11:25

İnşaat sektörüne ivme kazandırmayı amaçlayan ‘yüzde 5 peşinat 240 ay vade’ kampanyasına 'Tual Bahçekent ve Tual Adalar’ projeleriyle katılan Dağ Mühendislik, kampanyanın başladığı günden bu yana yoğun ilgi görürken, rekor ciroya imza attığını duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Şubat 2017 - İstanbul

 Dağ Mühendislik, kampanyanın start aldığı günden bu yana toplam 74 milyon TL ciro elde ederek 142 adet satış yaptığını açıkladı.

Cumhuriyet tarihinin en uzun vadeli konut kampanyasına katılan Dağ Mühendislik yeni bir rekora doğru koşuyor. Yüzde ‘5 peşinat 240 ay vadeli’ kampanya ile Tual Bahçekent ve Tual Adalar projelerinde kampanya başladığı günden bu yana toplam 142 adet konutun satışı gerçekleştirilerek 74 milyon TL tutarında ciro elde edildi.

Kampanyanın başladığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını belirten Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, kampanya süreciyle ilgili şöyle konuştu: “Konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyalara İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Bahçekent ve Kartal’da hayata geçirdiğimiz projelerimiz ile destek olmaya devam ediyoruz.
Ağustos ayında başlatılan tarihi kampanyada Tual Bahçekent ve Tual Adalar projelerimiz ile satış rekoru kırmıştık. 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak Türkiye’nin en uzun vadeli konut kampanyası başladığı günden bu yana satış ofislerimizde ciddi bir yoğunluk yaşanıyor. Kampanyanın başladığı günden itibaren Tual Bahçekent projemizde 110, Tual Adalar’da ise 32 konutun satışını gerçekleştirerek toplam 74 milyon TL ciro elde ettik.

Bu önemli kampanya ile hem sektörümüz hem de konut almak isteyenler kazançlı çıkacak. Vadenin 20 yıla çıkmasıyla taksitler azalıyor, dar ve orta gelirli vatandaşlarımızın konut alımları kolaylaşırken inşaat sektöründe yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Yatırım ve oturma amaçlı konut almak isteyenler bu tarihi fırsatı kaçırmadan biran önce harekete geçmeli.’’

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..