Reklamı Geç
Daire Kartal projesinde "Hiç peşinatsız hemen al, taksitlere...

Daire Kartal projesinde "Hiç peşinatsız hemen al, taksitlere taşınınca başla"

Kartal'da hayata geçirilen yeni konut projelerinden ‘Daire Kartal’dan sıfır peşinatla ev sahibi olma fırsatı alıcılarına sunuluyor.

02 Kasım 2016 - 12:15

Daire Kartal projesi kapsamında başlayan yeni kampanya ile hiç peşinat ödemek yok, taksit yok, hemen mteslim konutlarda taşınınca ödemelere başlama fırsatı...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Kasım 2016 - İstanbul

Bodur Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği ‘Daire Kartal’ projesini ‘Hiç peşinatsız hemen al, taksitlere taşınınca başla’ kampanyasıyla satışa sunuyor. 

Şimdi hiç para ödemeden sözleşmenizi imzalayıp yeni bir daire sahibi olmanın keyfini çıkarın, taksitlere ise dairenizi teslim aldıktan sonra başlayın.

“Hiç peşinatsız hemen al, taşınınca ödemeye başla”

Daire Kartal projesinde 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunulan daire tipleri, “Hiç peşinatsız hemen al, taksitlere taşınınca başla” sloganıyla sahiplerini bekliyor. Bodur Gayrimenkul’ün bu cazip kampanyası ile birlikte, peşinat ödemek zorunda kalmadan hayalini kurduğunuz eve kavuşma fırsatını kaçırmayın. Şimdi hiç peşinat yatırmadan, taşınana kadar taksit de ödemeden, sözleşmenizi imzalayıp yeni bir daire sahibi olmanın keyfini çıkarın. ‘Sıfır peşinat’ ve ‘120 ay vade’ imkanının sunulduğu kampanya ile cebinizden hiç para çıkmadan sahip olduğunuz dairenin ödemelerine, 11 ay sonra evinizi teslim aldıktan sonra başlayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..