Danıştay üyelikleri dahil bazı kurumlara atamalar yapıldı

Danıştay Üyelikleri başta olmak üzere bazı kamu kurumlarına ve üniversitelere yeni atamalar yapıldı. Yapılan atamalara ilişkin Resmi Gazete ilanı bu sabah yayımlandı. İşte atama yapılan kurumlar ve atama yapılan isimlerin listesi.

Danıştay üyelikleri dahil bazı kurumlara atamalar yapıldı
Editor: Hakan A.
02 Kasım 2018 - 08:02

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Genel Kurulunca Danıştay Üyeliklerine Seçilenler, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdür Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne, Doğuş Üniversitesi Rektörlüğüne ve Sabancı Üniversitesi Rektörlüğüne yeni isimler atandı. Bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe giren bazı atama kararlarına ilişkin bilgiler haberimizde.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 2 Kasım 2018 - İstanbul


Türkiye genelinde bazı kamu kurumlarına ve bazı üniversitelere yapılan atamalar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

DANIŞTAY ÜYELİKLERİNE SEÇME KARARI

–– Hâkimler ve Savcılar Kurulu Genel Kurulunca Danıştay Üyeliklerine Seçilenler Hakkında Kararın (No: 472) ayrıntılarını ve atama listesini görmek için buraya tıklayın.

ATAMA KARARLARI

–– Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdür Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, Burhan AYAR’ın Atanması Hakkında Kararın (Karar: 2018/213) ayrıntılarını ve atama listesini görmek için buraya tıklayın.

–– Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, İhsan Selim BAYDAŞ’ın Atanması Hakkında Kararın (Karar: 2018/214) ayrıntılarını ve atama listesini görmek için buraya tıklayın.

–– Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne, Ahmet Ali TEMURCİ’nin Atanması Hakkında Kararın (Karar: 2018/215) ayrıntılarını ve atama listesini görmek için buraya tıklayın.

–– Doğuş Üniversitesi Rektörlüğüne, Prof. Dr. Ebru URAL’ın Atanması Hakkında Kararın (Karar: 2018/216) ayrıntılarını ve atama listesini görmek için buraya tıklayın.

–– Sabancı Üniversitesi Rektörlüğüne, Prof. Dr. Yusuf LEBLEBİCİ’nin Atanması Hakkında Kararın  (Karar: 2018/217) ayrıntılarını ve atama listesini görmek için buraya tıklayın.