Reklamı Geç
DAP Dünyası Çadır Günleri yüzde 25 indirimli konut...

DAP Dünyası Çadır Günleri yüzde 25 indirimli konut satışlarında süre uzadı

DAP Holding, Ümraniye Meydan AVM'de kurduğu Çadır Günleri indirimli konut satış kampanyasında süre 14 Nisan'a kadar uzatıldı. Çadır günleriyle pek çok projesinde yüzde 25 oranlarına varan indirimlerle satışlar sürüyor.

04 Nisan 2017 - 09:30

DAP Yapı Ümraniye Meydan AVM'de başlattığı Çadır Günleri indirimli konut satış kampanyasının süresini uzattı. DAP Dünyası Çadır Günleri kampanyası 14 Nisan tarihine kadar sürecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2017 - İstanbul

DAP yapı tarafından hayata geçirilen konut projeleri kapsamında başlattığı indirim kampanyası Çadır Günleriyle devam ediyor. Vatandaşı yüzde 25 indirimlerle ev sahibi yapmak için harekete geçen DAP Yapı, Meydan AVM'de kurduğu çadırda indirimli konut satışını sürdürüyor. Şirket Çadır Günleri konut satış süresini uzattığını duyurdu.

İstanbul Ümraniye'de bulunan Meydan Alışveriş Merkezi otoparkında kurulan DAP Dünyası Çadır Günleri'nde ev sahibi olmak isteyen, yatırım yapmak isteyenlere yüzde 25 indirim uygulanırken, alternatif ödeme planlarıyla konut satışları yapılıyor.

DAP Dünyası Çadır Günleri'nde hangi projeler satışa sunuluyor?

DAP Yapı'nın hayata geçirdiği Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan pek çok proje kampanya dahilinde alıcısına sunuluyor. Bu projeler arasında, Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve DAP Vadisi gibi önemli projeler yer alıyor. Bir çoğu oturuma hazır olan bu projelerin bazıları ise yapım aşamasında.

İşte indirimli konut ve ofis projelerinde DAP Yapı nın sunduğu indirim oranı ve satış fiyatları!

DAP Dünyası Çadır Günleri ile 397 Bin TL'den başlayan evler 297 Bin TL'den satılırken,
500 Bin TL'den başlayan evlerin fiyatları 375 Bin TL'den satılıyor. 
1 Milyon liradan başlayan evlerin satış fiyatları ise 750 Bin TL fiyatla yatırımcısını ve ev sahibi olmak isteyenleri 14 Nisan tarihine kadar Meydan AVM'de bekliyor. 

Konuya ilişkin açıklamada bulunan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "2017-2018 yılında 7-7,5 milyar liralık yeni projelere başlayacağız. Şu anda piyasanın hareketlenmesine hükümetin yaptığı pek çok düzenlemenin çok büyük etkileri oldu. Bizde Dap Yapı olarak ciddi enstrümanlarla piyasayı hareketlendirerek geliştiriyoruz. İşte görüyorsunuz Ümraniye'de çadırın içerisindeyiz. Merkezi bir lokasyondayız ve ofis çok kalabalık. Yine Emlak Konut ile geliştirdiğimiz Validebağ Projesi'nde bir çadır kurduk orda gerçekten bir izdiham oluştu. Orda gördüğümüz talebi diğer projelerimize de yansıtalım istedik." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..