DAP Holding 2018 projesi `DAP İzmir`

DAP Holding, 2018 yılının ilk konut projesini yeni satış kampanyası ile satışa çıkarıyor. `DAP İzmir` konut satışları başlıyor. DAP Holding İzmir konut projesi DAP İzmir için geri sayımda.

DAP Holding 2018 projesi `DAP İzmir`
Editör: Hakan A.
01 Şubat 2018 - 16:17 - Güncelleme: 01 Mart 2018 - 13:16

Özellikle İstanbul başta olmak üzere, şimdi ise İzmir'de uygun şart ve koşullarda ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunan DAP  Holding 2018 yılı konut satış kampanyası için düğmeye bastı. DAP İzmir projesi için geri sayıma başlayan şirket, 2018 yeni satış kampanyası ile İzmir'de konut satışına hazırlanıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Şubat 2018 - İstanbul

2018 İzmir konut projelerine bir yenisi DAP Holding, DAP İzmir projesi ile inşaatına başlanıyor. İstanbul genelinde markalı konut projesi üretimi yapan DAP Holding, İzmir'de hayata geçirdiği projelerinde 2018'in ilk kampanyası için düğmeye bastı. Yeni reklam filmi ile birlikte DAP Yapı, yeni kampanyasının startı ile birlikte şartları sonradan açıklanacak kampanyasında konut satışlarına kısa sürede başlayacak.

Toplamda 707 konut olarak tasarlanan ve Bornova ilçesinde özel bir lokasyonda yükselecek olan DAP İzmir konut projesinde, 1+0 daire seçeneğinden 3+1 daire seçeneğine kadar hemen her aile için uygun konut türleri yer alacak. Henüz satışlarına başlayanmayan ve lansman için gün sayan DAP İzmir projesi için geri sayım devam ediyor. 

DAP İzmir konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

2018 Şubat ayı içerisinde lansmanı gerçekleştirilecek olan DAP İzmir konut fiyatları ise şimdiden merak konusu olmuş duurmda. EmlakPencerem.com muhabirinin edindiği bilgiye göre, DAP İzmir projesinden ev almak isteyenler en ucuz daire için 199 Bin TL gibi bir para ödeyecekler. En pahalı konut tipi 3+1 evlerin satış fiyatının ise 1 Milyon liradan fazla olduğu kaydedildi.

Henüz resmi açıklamalar yapılmasada önemli bir kampanya için DAP Holding bünyesinde çalışmaların devam ettiği ve cazip koşullarda İzmirlilere DAP izmir projesinde konut satışlarının kısa bir süre sonra kampanyalı olarak start verileceği ifade ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum