Reklamı Geç
DAP Yapı 2017 konut projeleri hazır

DAP Yapı 2017 konut projeleri hazır

Dap Yapı 2017 konut projeleri kapsamında Kartal, Beykoz, Acıbadem ve Maslak gibi önemli lokasyonları merkezine alırken, 4 milyar lira tutarında yatırımları hayata geçirecek.

25 Kasım 2016 - 07:57 - Güncelleme: 25 Kasım 2016 - 08:01

2017 konut sektöründe belirleyici bir yıl olacak. Yıl sonu gelirken, 2017 için hedefler ve yeni projeler gün yüzüne çıkmaya başladı. Konut üreticisi firmalardan DAP Yapı yeni projeleri için düğmeye basarken, İstanbul'un 4 farklı lokasyonunda 4 milyar tutarında proje üretecek.

DAP Yapı, 2017 yılındahayata geçireceği yeni konut projeleri için hazırlıklarına devam ederken, yeni yıl ile birlikte başta Kartal ilçesi olmak üzere, Beykoz, Acıbadem ve Maslak bölgelerinde özel projeler inşa etmek için geri sayıma başladı. Şirket bu kapsamda 2017'de toplam 4 milyar liralık yatırım yapacak.

Konuya ilişkin ayrıntıları paylaşan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, önemli değerlendirmelerde bulundu. Ziya Yılmaz açıklamasında, "Yaşanan 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında sektör el ele verdi ve kötü dönemi böylece atlattı. Yola yeni projelerle devam edeceğiz. 2017 için 4 milyar tutarında yatırım için düğmeye bastık. Emlak Konut'tan satın aldığımız Acıbadem'deki 17 dönüm arsada lüks konut yapacağız. Bu projede 350 konut olacak. Beykoz bölgesinde ise 2 farklı proje üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Burada ise büyük metrajlı yaklaşık 350 konut ve villa yapacağız." dedi.

Teras Kule projesinde ön talep süreci devam ediyor

Teras Kule projesi hakkında daha fazla bilgi almak için buraya bakınız. - DAP Yapı Teras Kule projesi konut fiyatları

Kentsel dönüşüm ile havada duran bina....

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında proje üretmeye devam ettiklerinin altını çizen Ziya Yılmaz, "konut ve ofis gelişti,rme çalışmalarımızda farklı bir konsept uygulayacağız. 4 kolon üzerine oturran bina yapacağız. Bu yapı havada duracak sadece motoru eksik yani. Bu proje için 3 uluslararası mimarlık ofisi çalışmasını sürdürüyor. Burası bir dönüşüm projesi olacak, hak sahipleri var ve anlaşmalarımız sürüyor." diye konuştu.

2018 projeleri hakkında kısa bilgi veren Yılmaz, 2018 yılında da Polisan Holding ile Pendik'de 3 bin 500 konut ve 500 ofislik bir proje için çalışama yapacaklarını vurguladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..