Defne Samyeli yeni ev arayışına başladı

Ev sahibi ile yaşadığı maddi problemlerle sıkça gündeme gelen güzel sunucu Defne Samyeli yeni ev arayışına başladı.

Defne Samyeli yeni ev arayışına başladı
Editör: Hakan A.
04 Mart 2021 - 11:11
Ev sahibi ile sorunlar yaşayan, icralık olan, sonrasında borcunu ödeyerek aynı evde oturmaya devam eden Defne Samyeli yeni ev arayışına girdi. Huzur ve içerisine girdiğinde iyi hissedeceği ev arayışını hızlandıran Samyeli, evini değiştirmek için düğmeye bastı.

Emlak Pencerem - Emlak Magazin Haberleri  - 4 Mart 2021 - İstanbul


Son dönemlerde başta kızı olmak üzere, ilişkileri ve özellikle ev sahibi ile yaşadığı problemlerle gündeme gelen Defne Samyeli, sorun yaşadığı ev ile alakalı önemli bir karar aldığını açıkladı. 

Geçtiğimiz aylarda lüks evinin kira ödemeleri nedeniyle ev sahibi ile önemli sorunlar yaşayan, mahkemeye uzaklaştırma kararı için başvuran ve talebi reddedilen Defne Samyeli cephesinde önemli bir gelişme yaşanıyor. Ev sahibi ile sorunların hallolması sonrasında yeni ev arayışı hızlandı.


defne samyeli yeni ev

YENİ BİR EV ARAYIŞINDA

İstanbul Levent'te bir güzellik merkezinde bulunan Defne Samyeli, basın mensuplarıyla ayaküstü kısa bir sohbet yaptı. Yaşadığı evde mülk sahibi olan sorunların hatırlatılması sonrasında, 234 bin TL'lik borcunu ödeyip tahliyesini ertelettiğini hatırlatan Samyeli, “İçine girdiğim zaman iyi hissettiğim bir ev arıyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum