Reklamı Geç
Dekon Suadiye Ametis projesi ev teslimleri başlıyor

Dekon Suadiye Ametis projesi ev teslimleri başlıyor

Dekon İnşaat, Kadıköy Suadiye'de inşa ettiği "Dekon Suadiye Ametis" projesi kapsamında daireleri teslim etmeye hazırlanıyor.

16 Kasım 2016 - 12:20

İstanbul Kadıköy Bağdat caddesi'nde hayata geçirdiği projesinde sona yaklaşan şirket konut teslimleri için hazırlıklarını tamamladı.

"Dekon Suadiye Ametis" konut projesinde teslime özel kampanya düzenleyen Dekon İnşaat, son beş dairesi için yüzde 20 iskonto uygulayacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Kasım 2016 - İstanbul

"Dekon Suadiye Ametis" Son 5 daire alıcısını bekliyor

Çoğunlu daire tipi olan Dekon Suadiye Ametist projesinde, dört farklı daire seçeneğinin bulunduğuna dikkat çeken Erdem, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+2 çatı teras ve dubleks daire seçenekleriyle birinci blokta 90 daire inşa edildiğini söyledi. Kalan son beş dairenin 2+1 ve 3+1'den oluştuğunu kaydeden Erdem, metrekarelerinin ise 2+1 dairelerin 90 metrekare, 3+1 dairelerin ise 137 metrekare büyüklüğe sahip olduğunu anlattı.

Suadiye'nin merkezinde yer alan Dekon Suadiye Ametist, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Bağdat caddesine 350 metre uzaklıklıkta yer alan proje, toplu taşıma araçlarına sadece 2 dakika mesafede. Ayrıca Suadiye Metrobüs Durağı yanında, Marmaray Suadiye istasyonuna da 2 dakikada ulaşım kolaylığı sunan Dekon Suadiye Ametist, Bostancı İDO iskelesine de 5 dakikalık mesafede yer alıyor. AyrıcaDekon Suadiye Ametist,15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 10 dakika, FSM köprüsüne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na da araçla 20 dakikalık uzaklıkta.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..