Demet Özdemir, İstanbul Zekeriyaköy'den 4 milyona villa satın aldı

Türk dizilerinde yıldızı parlayan oyuncular yatırımlarını gayrimenkule yapıyor. İlk iş güzel bir ev...

Demet Özdemir, İstanbul Zekeriyaköy'den 4 milyona villa satın aldı
Editör: Hakan A.
28 Ekim 2020 - 11:09 - Güncelleme: 28 Ekim 2020 - 15:10
Türkiye'de dizilerde parlayan yıldız oyuncular kazançları ile ilk yaptıkları güzel bir ev satın almak oluyor. Pek çok ünlü oyuncu kazancıyla yaptığı birikimleri emlak ve gayrimenkule yatırdıkları biliniyor. Son olarak dizilerin aranan güzel oyuncusu Demet Özdemir, ev sahibi oldu. 

Kazançları kimi zaman dudak uçuklatan dizi ve film oyuncuları, ev sahibi olmak için harıl harıl gece gündüz çalışıyor. Birikimlerini yatırıma dönüştürmenin mutluluğu içerisinde kazançlarıyla oturabilecekleri ev almak ilk öncelik oluyor. 

Dizilerde daha tanınır, daha ünlü olarak öne çıkan başarılı oyuncular paraya para demezken, ev hayallerini hızla yerine getirmek için uzunca araştırmalarla yeni evlerinin bölgesini seçiyor. Son yıllarda isminden sıkça bahsettiren güzel oyuncu Demet Özdemir, kiraya oturmaya son dedi. Güzel oyuncu artık yeni bir ev sahibi...

demet özdemir istanbul zekeriyaköy villaBaşarılı oyuncu dizilerin aranan ismi olurken, yıllardır kazancıyla yaptığı birikimlerle güzel bir villa satın aldığı kaydedildi. Yıldız oyuncunun İstanbul'da kirada oturduğu Beykoz'dan yeni satın aldığı villasında tadilat işlerine başladığı ifade ediliyor. Özdemir, 4 Milyon TL'ye Zekeriyaköy'de lüks bir villa satın alarak yeni evine geçmenin hazırlıklarını yapıyor.

Konuyla alakalı Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre, Son yılların en popüler oyuncularından Özdemir, hem dizilerden hem de marka işbirliklerinden kazandıklarıyla kendine Zekeriyaköy’den 4 milyon liraya villa aldı. Instagram’da 11.3 milyon takipçisi olan Demet Özdemir’in evinin içini yapmak için sponsorlar sıraya girmiş duyduğuma göre. Evi dekore etmek isteyen markalar, Özdemir gibi ünlü bir ismi portföylerine eklemek için uğraşıyormuş.

Demet Özdemir hangi projeden 4 Milyon Liralık villa aldı? İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum