Deniz GYO'ya `yatırım yapılabilir` kredi notu

Deniz GYO'nun kredi notu Uzun Vadeli Ulusal Notumuzu (TR) AA-, Kısa Vadeli Ulusal Notumuzu (TR)  A-1, her iki not görünümünü ise "Negatif" olarak açıklandı.

Deniz GYO'ya `yatırım yapılabilir` kredi notu
Editor: Hakan A.
11 Eylül 2018 - 19:53

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) kredi derecelendirmesi yatırım yapılabilir olarak güncellendi. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Eylül 2018 - İstanbul

Deniz GYO'nun kredi notu Uzun Vadeli Ulusal Notumuzu (TR) AA-, Kısa Vadeli Ulusal Notumuzu (TR)  A-1, her iki not görünümünü ise "Negatif" olarak güncellendiği kaydedildi.

Deniz GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri Kobirate tarafından verilen kredi derecelendirme açıklaması duyuruldu.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, "Kredi derecelendirme kuruluşu KOBİRATE Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş.'nin, Şirketimiz Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'ne ilişkin yürüttüğü kredi derecelendirme süreci sonucunda Şirketimizi  "yatırım yapılabilir" kategoride derecelendirerek; Uzun Vadeli Ulusal Notumuzu (TR) AA-, Kısa Vadeli Ulusal Notumuzu (TR)  A-1, her iki not görünümünü ise "Negatif" olarak belirlemiştir." ifadelerine yer verildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum