Dev havayolu şirketi çalışanlarına duyurdu! Onur Air tüm uçuşlarını durdurdu...

Koronavirüs salgını ekonomiyi etkilemeye başladı. Türkiye'nin dev havayolu şirketi Onur Air yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarını Koronavirus sebebiyle durdurduğunu çalışanlarına duyurdu.

Dev havayolu şirketi çalışanlarına duyurdu! Onur Air tüm uçuşlarını durdurdu...
Editör: Hakan A.
21 Mart 2020 - 19:01
Koronavirüs salgını, havayolu şirketlerini zora soktu. Binlerce personeli bulunan dev şirketler bir bir uçuşlarını durdurma kararı alıyor. Son olarak Onur Air uçuşlarını durdurduğunu açıkladı.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 21 Mart 2020 - İstanbul


Dünyayı etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle havayolu şirketleri oldukça zor günler geçirmeye devam ediyor. Türkiye'de  var olan havayolu şirketleri tedbirlerini arttırırken, virüse dayanamayan şirketler ise tüm uçuşlarını durdurma kararı almaya başladı.

Bugün Ulaştırma Bakanlığı tarafından 46 ülkeye daha uçuş yasağı getirmesi sonrasında Dünya genelinde uçuş yasağı getirilen toplam 68 ülkeye uçakla seyahat gerçekleştirilemeyeceği duyuruldu. Diğer taraftan Türkiye'nin önemli havayolu şirketlerinden biri olan Onurair ise tüm uçuşlarını durdurma kararı aldı!

Konuyla ilgili edinilen son dakika bilgiye göre, Virüs Salgını yüzünden yaşananlar nedeniyle 25 Mart itibariyle tüm uçaklarını yere indiriyor.  1800 personele mektup gönderen Genel Müdür Teoman Tosun, 'Bizle kalmayı, zorlukları müşterek göğüslemeyi istediğiniz sürece yollarımızı ayırmayacağız' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum