Devlet Demir Yolları ve Devlet Hava Meydanlarına yeni atama

Türkiye'nin önemli bazı kurumlarına yeni isimlerin atanmasına ilişkin Resmi Gazete ilanı bu sabah yayımlandı. Bu kapsamda yeni atamalar yapılırken, görevden almalar da yapıldı.

Devlet Demir Yolları ve Devlet Hava Meydanlarına yeni atama
Editör: Hakan A.
15 Mart 2019 - 07:31

Cumhurbaşkanlığı atama kararnameleri kapsamında bu sabah Resmi Gazete ile duyurulan önemli bazı kurumlar için atamalar gerçekleştirildi. Bu kapsamda Ticaret Bakanlığı Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü görevinden alınırken, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünde Açık Bulunan Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünde Açık Bulunan Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerine yeni isimler atandı. İşte atanan o isimler.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 15 Mart 2019 - İstanbul


Türkiye'nin önemli kurumlarından bazılarında yeni atamalar yapılırken, görevden almalara ilişkin kararlar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı.

–– Ticaret Bakanlığı Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Fikret EROL’un Görevden Alınması Hakkında Karar (Karar: 2019/66)–– Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünde Açık Bulunan Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, Ali İhsan UYGUN’un Atanması Hakkında Karar (Karar: 2019/67)

–– Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünde Açık Bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Gökhan EVREN’in Atanması Hakkında Karar (Karar: 2019/68)

–– Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Mehmet ATEŞ’in Yeniden Atanması Hakkında Karar (Karar: 2019/69)

YORUMLAR

  • 0 Yorum