Reklamı Geç
Doğan Dağ: "Bundan sonra var gücümüzle...

Doğan Dağ: "Bundan sonra var gücümüzle çalışacağız"

Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, referandum sonrasında yaptığı açıklamasında, 'Başkanlık referandumunun ‘evet’ olarak sonuçlanması, hükümeti güçlendirmiştir' dedi.

17 Nisan 2017 - 14:33 - Güncelleme: 17 Nisan 2017 - 15:23

Tarihi referandum geride kalırken, inşaat dünyasını önde gelen temsilcilerinden referandum ile alakalı değerlendirmeler sürüyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Nisan 2017 - İstanbul

 Tarihi referandum sonrasında önemli açıklamalarda bulunan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, "Bundan sonra var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Başkanlık referandumunun ‘evet’ olarak sonuçlanması, hükümeti güçlendirmiştir diyen Dağ, "Bizler iş adamları olarak seçimlerin geride kaldığı bir süreci tamamladık. Bundan sonra bize düşen üretim ve istihdam için daha çok çalışmak olmalıdır." diye konuştu.

Bu ülkenin vatandaşları olarak bundan sonra el ele vererek ülkemizi daha ilerilere taşımalıyız diyen Dağ, "Biz Dağ Mühendislik olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sonuçların vatandaşlarımıza ve bu ülkede yaşayan herkese hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..