#DogeDay ile milyonlar bekleyişte!

#DogeDay tagı açılan twitter'da gün boyu Doge paylaşımları yapılırken, beklenti büyüyor... Çılgınlık adımları atılmaya başlanan Dogecoin için bugün

#DogeDay ile milyonlar bekleyişte!
Editör: Hakan A.
20 Nisan 2021 - 16:09 - Güncelleme: 23 Nisan 2021 - 03:59
Dünya genelinde bir anda büyük popülarite elde eden Dogecoin için bugün önemli bir gün. Twitter üzerinden açılan #DogeDay tagı ile milyonlar bir anda Dogecoin ile alakalı yazmaya başladı... Çılgınlık boyutunun kripto para borsalarına yansıması, Dogecoin fiyatının uçması beklentisi ise ilk sırada yer alıyor.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 20 Nisan 2021 - İstanbul


Her yeni gün Dogecoin için farklı geçmeye başladı. Bugün 20 Nisan #DogeDay olarak tüm Dünya genelinde twitter üzerinden tag açılmış durumda. Dogecoin sahiplerinin sayısı artarak devam ederken, beklentilerde Elon Musk tweetleriyle artmaya başladı. 

Geçtiğimiz Pazar günü Bitcoin'de başlayan büyük düşüş sonrasında tüm alt coinlerde ciddi bir gerileme yaşanmıştı. Yaşanan bu gelişmede tersine işleyen sayılı coin vardı. Dogecoin ise piyasada tüm coinler düşerken çıkış yapan tek coin olarak dikkat çekmeyi ve farklı olduğunu bir kez daha gösterdi. 

BTCUSDT sert çöküş başladı! Bitcoin 23 Nisan düşüşü ile tüm alt coinleri peşine taktı...

Kripto para borsası Thodex battı mı? Neden dükkan kapalı? 

BitTorrent (BTT) yönünü yataya mı çevirdi! BTT coin kan kaybı sürecek mi, son dakika video yorum analizi

Chiliz (CHZ) trend yükseliş! CHZ coin 21 Nisan teknik analiz

BitTorrent (BTT) tehlikeden ne zaman çıkar? BTT coin 21 Nisan teknik analiz grafik yorum

Hatice Kolçak, "Kripto paralarda düşüş borsalara yansıyor" 

DogeDay nedir?Dogecoin para biriminin değerini yeni zirvelere taşımak amacıyla sosyal medya üzerinden 20 Nisan Doge Günü ilan edilmesinden sonra dolaşımdaki tüm dogecoinlerin değeri 53 milyar doları aşmış durumda. Sosyal medya kullanıcıları , 20 Nisan'da esrar içenler tarafından kutlanan Doge Day ile Weed Day arasında da bağlantılar kurdu.


3TL ÜZERİNDE

Dogecoin 20 Nisan Salı günü gün ortasına kadar yükseliş gösterdi. Gün içerisinde en düşük 2,500 TL  en yüksek 3,450 TL'den işlem gördü. 


Önemli bir site Dogecoin kabul etmeye başladı..

Global alanda bilgisayar teknik donanım satışı yapmakta olan Newegg isimli satış sitesi satışlarında Dogecoin kabu etmeye başladığını duyurdu. Söz konusu e-tcaret sitesi daha önceden Bitcoin ile ödeme almaya başlamıştı. Dogecoin ile müşterilerine ürün satılacak olması nedeniyle pek çok pc meraklısının siteye akın etmesi düşünülüyor.

Dogecoin ile alakalı attğı tweetler sayesinde bir anda tanınan ve yükselten Elon Musk, hemen her gün Dogecoin tweeti atıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum