Doğuş Grubu’ndan flaş Refinansman...

Doğuş Grubu'ndan flaş Refinansman açıklaması

Türkiye'nin dev Holdinglerinden biri olan Ferit Şahenk'in sahibi olduğu Doğuş Grubu'ndan refinansman açıklaması yapıldı.

Doğuş Grubu'ndan flaş Refinansman açıklaması
Editor: Hakan A.
10 Ağustos 2018 - 14:35

Son aylarda sıkça basında yer alan satış haberleri ve yaılandırma ile alakalı haberlerle gündemden düşmeyen Doğuş Holding'nden son dakika Refinansman açıklaması yapıldı. Dev Holding eş lider bankalarla Refinansman anlaşmasını sağladığını duyurdu.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 10 Ağustos 2018 - İstanbul

Doğuş Grubu'nca yapılan Refinansman açıklamasında, "Doğuş Grubu, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmak için en etkin şekilde kullanmakta ve Türkiye'ye yatırım yapmayı en birinci önceliği olarak görmektedir.

Değişen dünya dinamiklerine uyum süreçleri kapsamında paydaşlarımızla yürüttüğümüz çalışmalar hedeflenen şekilde ilerlemektedir. Bu çerçevede bankalarla görüşmelerimize ilişkin olarak; eş lider bankalarla refinansman işlemimiz konusunda anlaşma sağlanmıştır. Bankalarımızın kendi iç süreçleri devam etmektedir.

Doğuş Grubu'nun vizyonu; Türkiye'nin bir dünya markası olma yolundaki gayretleri ve çalışmaları ile paralel şekilde devam edecektir." ifadeleirne yer verildi.

eçtiğimiz günlerde Doğuş Holding Yönetim kurulu Başkanı Ferit Şahenk, yaşananlara ilişkin çok önemli açıklamalarda bulunarak kamuoyunu bilgilendirmişti.