Doğuş Grubu'ndan tam destek mesajı

Doğuş Grubu tarafından önemli bir mesaj ile Hükümet tarafından başlatılan ekonomik programa tam destek açıklaması yapıldı.

Doğuş Grubu'ndan tam destek mesajı
Editor: Hakan A.
09 Ekim 2018 - 09:21

Türkiye'nin dev gruplarından biri olan Doğuş Grubu, hükümet tarafından açıklanan uzun vadeli ekonomik programa tam destek mesajı geldi. Grup tarafındna yapılan açıklamada, "Doğuş Grubu olarak enflasyonla mücadelede devletimize ve halkımıza her türlü desteği vermeye hazırız." paylaşımı yapıldı.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 8 Ekim 2018 - İstanbul


Pek çok şirketi ile Türkiye'nin önde gelen Holdingleri arasında yer alan Doğuş Grubu, enflasyonla mücadele kapsamında alınan tedbirler konusunda her türlü desteği vermeye hazır. İlgili açıklama holdingden geldi.

Yapılan yazılı açıklamada, "Enflasyonla mücadele ekonomideki tüm paydaşların katılımıyla başarıya ulaşacak bir mücadeledir. Ekonomik istikrar için özel sektör ve kamunun el ele vermesi, ortak bir amaç birliği ile harekete geçmesi zorunludur.

Bu çerçevede Doğuş Grubu olarak enflasyonla mücadelede devletimize ve halkımıza her türlü desteği vermeye hazırız.

Tüm Doğuş Grubu şirketlerimizle birlikte, ekonomik kalkınmayı hızlandırmak, sürdürülebilir hale getirmek için atılan adımlarda ve enflasyonla mücadele için yürütülen milli dayanışma içerisinde güçlü bir biçimde yer alacağız.

Türkiye, geçmişte bu birlik ve beraberliği göstermiş ve başarıya ulaşmıştır.

Enflasyon da dahil olmak üzere her türlü ekonomik mücadelede devletimiz, kamu otoriteleri, iş dünyası ve sivil inisiyatiflerin birlik olması ile Türkiye ekonomisinin gerçek potansiyeline ulaşacağına inancımız tamdır."
paylaşımı yapıldı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum