Doğuş GYO, Doğuş Center Etiler'de iki gayrimenkul satışını tamamladı

Doğuş GYO'nun mülkiyetinde bulunan Doğuş Center Etiler'de yer alan birimlerin satış devrine ilişkin açıklama gelirken, tapu işlemlerinin tamamlandığı kaydedildi.

Doğuş GYO, Doğuş Center Etiler'de iki gayrimenkul satışını tamamladı
Editör: Hakan A.
26 Aralık 2018 - 17:48

Doğuş GYO'nun Doğuş Center Etiler 16-17 Nolu Bağımsız Bölümlerin Alımı ile alakalı tapu devrinin gerçekleştirilmesine dair açıklamada bulundu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 26 Aralık 2018 - İstanbul


Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO),  İstanbul'da Doğuş Center Etiler 16-17 Nolu iki adet gayrimenkulün satış devri tamamlandı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Doğuş GYO'nun İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunan duran varlıklarını satış devrine dair bilgilendirme yapıldı.Yapılan KAP açıklamasında, "Doğuş Turizm Sağlık Yatırımları ve İşletmeciliği Sanayi ve Ticaret A.Ş. aktifinde kayıtlı, tapunun İstanbul ili, Beşiktaş ilçesi, Bebek Mahallesi, 593 Ada ve 53 nolu parselde bulunan 6.745,23 m2 kullanım alanlı 16 ve 17 nolu bağımsız bölümlerin ("Gayrimenkul") satın alımı KDV hariç 62.900.000-TL bedel ile 26.12.2018 tarihinde tamamlanmıştır ve tapu devri gerçekleştirilmiştir." denildi.

Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum