Doğuş GYO, kredi derecelendirme kuruluşu Kobirate ile sözleşme imzaladı

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe önemli metro projelerine imza atan Doğuş GYO, kredi derecelendirme kuruluşu Kobirate ile sözleşme imzaladığını duyurdu.

 Doğuş GYO, kredi derecelendirme kuruluşu Kobirate ile sözleşme imzaladı
Editör: Hakan A.
13 Aralık 2018 - 12:00

Türkiye'de dev metro projeleri konusunda önemli yatırımları bulunan inşaat ve gayrimenkul sektöründe dev projelere imza atan Doğuş Grubu şirketlerinden Doğuş GYO, kredi derecelendirme kuruluşu ile 1 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 13 Aralık 2018 - İstanbul


Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Kobirate Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş. ile sözleşme imzaladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada, Doğuş GYO ile Kobirate arasında 1 yıllık sözleşme imzalandığı kaydedildi.Şirketin KAP'a yaptığı açıklamada, "Şirketimiz, 14 Aralık 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde "Kobirate Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş." ile Kurumsal Yönetim Uyum Derecelendirme Hizmet Sözleşmesi imzalamıştır. Sözleşmenin süresi imza tarihinden itibaren bir (1) yıldır." ifadeleirne yer verildi.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum