Doğuş'tan D Marine Services isimli yeni şirket

Doğuş Grubu, yeni şirketi D Marine Services'in faaliyete girdiğini KAP açıklaması ile duyurdu.

Doğuş'tan D Marine Services isimli yeni şirket
Editör: Hakan A.
25 Aralık 2020 - 08:55
Türkiye'nin pek çok ilinde önemli işlere imza atan, pek çok şirketi bünyesinde barındıran Doğuş Grubu'na yeni bir şirket daha eklendi. Doğuş Grubu şirketlerine bir yenisi eklendi. Bu sabah KAP'a yapaılan açıklamada D Marine Services isimli yeni şirketin Faaliyete Başlaması Hakkında kararı duyurdu.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 25 Aralık 2020 - İstanbul


Türkiye'nin dev holdingleri arasında yer alan Doğuş Grubu yeni bir şirket kurarak faaliyete geçirdiğini duyurdu. D Marine isimli şirket resmen faaliyete geçirildi.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada, Doğuş Otomotiv grubu, yeni şirket D Marine'in faaliyete başladığını açıkladı.KAP açıklamasında, 'Şirketimiz markalar değer zincirinde yer almak üzere Doğuş Marine Services (Doğuş Denizcilik Hizmetleri) adıyla yeni bir birim kurulmuş ve 1 Ocak 2021 tarihi ile faaliyetlerine başlamasına karar verilmiştir. Doğuş Marine Services, öncelikle Denizcilik Sektörü Satış Sonrası Hizmetler ve Yedek Parça alanında hizmet vermeye başlayacak ve operasyon yapısının merkezi D Marin Göcek'te yer almak üzere yönetimi SEAT,  Porsche  ve DOD Genel Müdürlüğü'nde Sn. Anıl Gürsoy'a bağlı olacaktır.' ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum