Doğuştan sosyal mesafeli oyuncu Merve Boloğur'a 900 TL'lik iki ceza kesildi

Son günlerin maskesiz ismi güzel oyuncu Merve Boloğur'a tepkiler yükselirken, maskesiz gezmesi nedeniyle sonunda ceza kesildi. Soğuştan mesafeli Boloğur'a 900+900 TL tutarında iki ayrı ceza kesildiği bildirildi.

Doğuştan sosyal mesafeli oyuncu Merve Boloğur'a 900 TL'lik iki ceza kesildi
Editör: Hakan A.
26 Ekim 2020 - 08:00
Yaptığı her hareketi, paylaştığı her içeriği gündem olan ve tartışılın dizilerin ünlü ismi Merve Boloğur, maskesiz dolaşması nedeniyle gündemdeki yerini koruyor. Başarılı oyuncu Boloğur, Alışveriş Merkezleri'nde ve sokakta maskesiz dolaşırken defalarca objektiflere yakalanmış ve magazin dünyasının ünlü ismi sosyal medya üzerinden topa tutulmuştu. Sonunda o gezintiler nedeniyle maske takmama cezası yapıştırıldı.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri  - 26 Ekim 2020 - İstanbul


Koronavirüs salgını son günlerde İstanbul'da artarken, ünlü isimlerin maske takmamakta ısrar etmesi vatandaşın tepkisine neden oluyor. TV dizilerinin ve filmlerin aranan oyuncularından, güzelliği ve paylaşımları ile takdir edilen oyuncu Merve Boloğur ise maskesiz dolaşması nedeniyle eleştirilerin hedefinde yer aldı. Büyük tepki çeken güzel oyuncuya para cezası kesildi.

Ssosyal medya paylaşımları ile yürekleri hoplatan, fiziği ve güzelliği ile baş döndüren Merve Boloğur, maskesiz olarak dışarıda dolaşması olay oldu. Görenleri şoke eden Boloğur'un gazetecilere ise 'Ben doğuştan mesafeleyim' açıklaması tepkilere neden oldu. Sosyal medya üzerinen topa tutulan güzel yıldızın sokaklarda maskesiz dolaşması nedeniyle iki defa ceza kesildiği gelen bilgiler arasında.

doğuştan mesafeli merve boloğur

Maskesiz gezen Merve Boloğur sonunda bunun faturasıyla karşılaştı. Merve Boluğur'a  iki kez 'maskesiz sokağa çıktığı' için ceza kesildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum