Dolar fiyatları 25 Aralık'ta ne durumda?

25 Aralık sabahında Dolar kuru TL karşısında ne durumda? Dolar fiyatları ve döviz fiyatları merak ediliyor. Serbest piyasada dolar ve euro kaç TL'den yeni işlem gününe başladı? Fiyat gelişmeleri ve güne başlangıç fiyatları detayları için haberi okuyabilirisniz.

Dolar fiyatları 25 Aralık'ta ne durumda?
Editor: Gökay Demirezen
25 Aralık 2018 - 08:27 - Güncelleme: 25 Aralık 2018 - 08:28

Dolar ve Döviz'de hareketlilik devam ediyor mu? Hafta başında dolar yeni haftaya kaç TL'den başladı? Salı günü 25 Aralık sabahında Dolar kuru fiyatları belli olmaya başladı. Yılın son haftasında, 2019'a son 6 gün kala dövizde hareketlilik devam ediyor. Piyasalarda son durum bilgisi ve döviz kuru güncel bilgileri haberimizde.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 25 Aralık 2018 - İstanbul


Yılı bitirmeye son günler kaldı. 6 gün sonra 2019'a ilk adım atılacak. Döviz kuru fiyatları Dolar ve Euro hareketliliği ise piyasalarda sürmeye devam ediyor. ABD Başkanı Donald Trump'un attığı twitler ve Suriye'de ABD'nin çekilmesine ilişkin yaşanan son gelişmeler ışığında Dolar küresel çapta ne durumda? Gncel dolar fiyat bilgileri ile işte son dakika dolar kuru fiyat bilgileri...

1 Dolar kaç TL?


Haftanın ikinci iş günü Salı sabahında serbest piyasa Dolar fiyatları belli olmaya başlamış durumda. Piyasalar henüz yeni işlemlere başladı. Peki yıl sonu yaklaşırken, 2019'a son 6 gün kala döviz ne durumda. Dolar güncel fiyatı piyasalarda şu sıralarda (Amerikan Doları) USD kuru şu an 5,3255 lira seviyelerinden işlem görüyor . Euro güncel fiyatı ise şu sıralarda 6,0980 lira seviyesinden işlem görüyor.

Dolar fiyatları 25 Aralık'ta ne durumda?

Gün içerisinde Borsa, yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmelerle birlikte dolar ve euro kurunda seviyeler değişebilir.

Yeni haftanın ilk iş gününde Euro ve Dolar nasıl başlamıştı? Dolar ve Euro kuru fiyatlarında dünkü açılış fiyatlarını görmek için tıklayın.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.