Dolar güne nasıl başladı? Döviz fiyatları son durum

Dolar/TL= 1 $ kaç lira? Sorusuna buradan ulaşın! Yeni ay, yeni hafta ekonomi piyasaları dolar kuru ve dolar fiyatları güne başlarken kaç liradan işlem görmeye başladı. İstanbul serbest piyasalarda güncel Dolar, Euro ve Döviz fiyatlarında son durum bilgileri için haberimize tıklayın.

Dolar güne nasıl başladı? Döviz fiyatları son durum
Editör: Hakan A.
03 Ekim 2016 - 09:15

Dolar ve döviz haftaya nasıl başladı? Dolar, euro, Kapalıçarşı serbest piyasalarında kur kaç liradan başladı? Ekim ayının ilk iş haftası, ilk iş günü başlarken, dolar kaç liradan işlem görüyor. İstanbul serbest piyasalarda dolar fiyatları ve son dakika döviz kurları bilgisi güncellemesi geldi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 3 Ekim 2016 İstanbul

1 Dolar Kaç Lira? Sabah açılışla 3 TL'nin üzerini göre dolarda son durum... 1 Dolar şu saatlerde kaç lira olarak işlem görüyor. Yeni ayın ilk iş günü olan 3 Ekim Pazartesi gününde ekonomide sıcak gelişmeler yaşanırken, dolar ve döviz fiyatları güne nasıl başladığı merak ediliyor. 

Ennflasyon rakamalrı henüz belli olmadan piyasalar temkinli güne başlarken, dolar Kapalıçarşı açılış fiyatları belli olmaya başladı. Ekonomide gün içerisinde yaşanan gelişmeler Cuma günü kapanıştaki fiyatlardan farklı olarak dalgalı bir gün geçirebilir. Türkiye içerisinde siyasi gelişmelerin yakından takip edileceği, enflasyon rakamlarının tetikleyeceği piyasalarda hareketli dakikalarla günü tamamlayacağı uzmanlarca öngörülüyor.

Son dakika döviz fiyatlarına ilişkin saat 09:00 güüncel bilgiye göre;

Amerikan (ABD Doları) Dolar : Alış 2.9890 TL, Satış 3.0090 TL Çapraz kuru ise 0.8905

Euro : Alış 3.3540 TL, Satış 3.3790 TL, Çarpraz kurda ise 1.1230 seviyelerinde

İngiliz Sterlini : Alış 3.8550 TL, Satış 3.9190 TL, Çarpraz Kuru 1.3024 seviyesinde

YORUMLAR

  • 0 Yorum