Dolar kuru bugün kaç lira oldu? 8 Aralık 2020 Döviz kurları, güncel yorumlar

Dolar ve Avro'da Salı sabahı serbest piyasa fiyatları kaç TL, Döviz kurları ilk fiyat ve rakamları.

Dolar kuru bugün kaç lira oldu? 8 Aralık 2020 Döviz kurları, güncel yorumlar
Editör: Hakan A.
08 Aralık 2020 - 09:04
Döviz'de yaşanan son dakika gelişmeleri ile haftanın ikinci iş günü sabahında Dolar ve Euro kurlarında hareketlilik devam ederken, piyasalar bu sabah güne nasıl başladı? 1 Dolar kaç TL'den işlem görüyor, 1 Euro ne kadar oldu? Döviz kurlarında son dakika güncel veriler.

Ekonomi Haberleri  - 8 Aralık 2020 - İstanbul


İstanbul serbest piyasada yeni gün Salı sabahında Döviz kurları merakla takip ediliyor. Yılın son ayında, Merkez Bankası faiz kararları, BDDK'nın yeni hamleleri ile Dolar ve Euro kurunda yaşanan en yeni gelişmeler dışında Dünya üzerinde süren koronavirüs vakalarına karşılık aşı çalışmalarına yönelik haberler piyasaları etkilemeye devam ediyor. Peki bugün açılış itibarıyla 1 dolar kaç TL'den güne başladı?

İŞTE SERBEST PİYASA AÇILIŞ FİYATLARI

Dolar ve Euro'da bugün açılış itibariyle kurlar yeniden güncellendi. Sabah saat 09:00 itibariyle ilk rakamların geldiği Döviz kurlarında şu sıralar 1 Dolar 7.8342 TL seviyelerinen işlem görürken, Euro kuru ise 9.4962 TL'den işleme başladığı bildirildi.

ALTIN VE DOLAR YIL SONU NE OLUR? 2021 YILI ALTININ SENESİ OLABİLİR Mİ?

Altın, dolar ve diğer emtialar 2020 yılını nasıl kapatacak? 2021 yılında en fazla hangisi kazandırır.  Uzman isim Hatice Kolçak, piyasalarda yaşanan son gelişmeler ile atın ve dolar fiyatlarını değerlendirdi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum