Dolar kuru bugün nasıl başladı, 1 Dolar kaç TL? (9.6.2020)

Dolar kuru haftanın ikinci gününde ne durumda, güne kaç liradan başladı? 1 ABD Doları ve Avru ne kadar? Döviz kurları, Avro ve Dolar kuru fiyatlarında son durum.

Dolar kuru bugün nasıl başladı, 1 Dolar kaç TL? (9.6.2020)
Editör: Hakan A.
09 Haziran 2020 - 08:54
Dolar kuru normalleşme ile birlikte dalgalı seyiri sürüyor. 9 Haziran Salı günü Dolar ve Avro yeni güne nasıl başladı merak ediliyor. Dolar kuru bu sabah kaç liradan işlem görüyor? 1 Amerikan doları haftanın ikinci iş sabahında yeni güne nasıl başladı? Peki Türkiye'de dolar ve euro kurlarında son durum? 

Dolar/TL karşısında bugüne nasıl başladı, ne durumda? Dolar ve euro kurları yükselişte mi, düşüşte mi? Haftanın kinci işlem sabahında 9 Haziran Salı günü sabahınada piyasalar yeni güne nasıl başladı, Dolar ve Avro kuru kaç TL'den işlem görüyor?  Döviz kurlarında yaşanan son gelişmeler ile en yeni veriler güncellendi.

Koronavirüs salgını sonrasında normalleşme süreci sonrasında Hükümet destekli kredi ve istihdam seferberliğiklerine yenileri ekleniyor. Bakan Albayrak tarafından 20 Milyar Lira tutarında yeni destek paketi açıklandı. ABD'de sokak olayları devam ederken, tüm Avrupa'ya yayılan eylemler sürüyor. Ekonomi piyasalarında haftanın ilk iş sabahında dolar ve euro TL karşısında kaç liradan işlem görüyor? Serbest piyasalarda döviz kurlarında yukarı yönlü yükseliş sürüyor mu, düşüş sürüyor mu? Dolar ve Euro güncel kurlarında son fiyatlar....
 

Kur TarihDolar/TL Alış Kuru Dolar/TL Satış Kuru Euro /TL Alış Satış
8 Haziran 2020 Pazartesi  6.7816 TL 6.7866 TL 7.6566 TL -  7.6655 TL

YORUMLAR

  • 0 Yorum