Dolar kuru, Euro fiyat ilk rakamlar kaç TL, ne kadar? 24 Mart Çarşamba sabahı Döviz kurları

Döviz kurları bu sabah açılış itibariyle ilk rakamları gelmeye başladı. Peki 1 Dolar kaç TL, Euro kuru TL karşısında yükseliyor mu? Dolar ve Avro kurlarında ilk açılış rakamları ve diğer önemli gelişmeler.

Dolar kuru, Euro fiyat ilk rakamlar kaç TL, ne kadar? 24 Mart Çarşamba sabahı Döviz kurları
Editör: Hakan A.
24 Mart 2021 - 09:07 - Güncelleme: 24 Mart 2021 - 09:09
Ekonomi piyasalarında gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çevrildi. Erdoğan tarafından bugün yapılacak açıklamalar merakla takip edilecek. Diğer tarafından 24 Mart sabahı açılış itibariyle piyasalarda Dolar kuru ne kadar oldu, Euro fiyatları son rakamlarını haberimizden öğrenebilirsiniz. Bu sabah piyasalarda 1 Dolar 7.9327 TL seviyelerinden işleme başladı.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 24 Mart 2021 - İstanbul


Hafta ortasına gelindiğinde gözler bugün gerçekleştirilecek AK Parti 7. Olağan Kongresine çevrilmiş durumda. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanması beklenen 2023 manifestosu, kabine değişimi, MKYK değişimleri merakla bekleniyor. Ekonomi, İstanbul sözleşmesi ve diğer gündem maddelerine nasıl değineceği merakla bekleniyor. En önemli meseleler arasında yer alan TMB Başkanı Ağbal'ın görevden alınması sonrasında döviz kurları ile Borsa İstanbul'da yaşananlar, yatırımcıların büyük zararı ve diğer pek çok mesele Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasını bekliyor. Peki piyasalarda Döviz kurları ne durumda? Dolar ve Euro kurlarında hangi yönde değişim var?

Serbest piyasa Döviz kurlarında 24 Mart Çarşamba günü sabahında açılış itibariyle Dolar ve Euro kurları güne kaç TL'den başladı?


Güne 7,9377 ile başlayan Amerikan Doları kuru, saat 09:03 itibarıyla %0,21 azalışla 7,9234 liradan işlem görüyor.

Euro kuru ise açılışta 9.4317 TL seviyelerinden işlem görmeye başladı.

BİST-50'de açığa satış işlemlerinde yukarı adım kuralı 24 Mart'ta devam edecek 


YORUMLAR

  • 0 Yorum